קידום אתרים אורגני : 3 פעולות שבונות TRUST

קידום אתרים אורגני : 3 פעולות שבונות TRUST

הבסיס להצלחה בכל תחום שהוא, זה אמון. זה כלל ידוע, ברור, שאיש לא יכול לערער עליו. אם אנחנו רוצים להצליח, אנחנו חייבים ליצור אמון בקרב העובדים שלנו, בקרב ספקים שאנחנו משתמשים בשירותים שלהם, בקרב הלקוחות שלנו וכן בקרב אנשים שמתעניינים בשירות שאנחנו מציעים. בלי אמון, אנחנו לא יכולים לבנות שום דבר, ובטח לא לאורך זמן.

הדבר נכון גם כאשר אנחנו פונים למסלול של קידום אתרים אורגני. אנחנו לא יכולים לייצר תהליך איכותי וטוב, מבלי שהוא יהיה אמין. מבלי שאנשים אשר ייכנסו לאתר שלנו ידעו בדיוק מה מקבלים ואכן הם יקבלו אותו. יתרה מזו, אנחנו לא יכולים לייצר תהליך נכון מבחינת גוגל, מבלי שהוא יהיה אמין. כל ניסון לייצר תהליך אחר, יגרום נזק למוצר אותו אנחנו מבקשים לקדם.

כאשר אנחנו מדברים על אמון בהקשר של קידום אתרים, אזי לפני שאנחנו נציג כמה דוגמאות חשוב לומר, לא מעט מקדמי אתרים בוחרים לנקוט בגישה ההפוכה. כלומר, הם בוחנים כיצד אפשר לרמות את המערכת על מנת להשיג תוצאות איכותיות יותר מאשר אחרים. ייתכן וזה עובד לזמן קצר, אך בטווח הארוך לא רק שזה לא עובד, זה גם פוגע באתר, גוגל מעניש והנזק יכול להיות מאוד משמעותי.

אז כיצד יוצרים אמון בקידום אתרים?

ראשית, משתמשים במידע אמיתי, רלוונטי. זאת אומרת שאם אנחנו בוחרים לעלות מאמר לאתר, הוא חייב להיות אמיתי, תוכן ממשי ולא תוכן שכולו נועד לקידום אורגני ולא יותר מזה.

שנית, אנחנו צריכים לייצר קישורים אמיתיים, בין אם קישורים פנימיים ובין אם קישורים חיצוניים. אנחנו לא יכולים לעשות דברים שאינם אמיתיים, והם רק למראית עין.

שלישית, אסור לנו לנקוט בשום צעד ובשום גישה שנחשבת אפורה או שחורה, הכל צריך להיות לפי הכללים, לפי מה שגוגל דורשת. הרבה פעמים הנטייה לחשוב שאפשר שגוגל לא תזהה מהלכים שנעשים בצד האפור. אך זה לא נכון, למנוע החיפוש יש את כל הכלים בשביל לזהות בדיוק מה אנחנו עושים. עם זמן זה יתגלה ואנחנו עלולים להיפגע מזה.

כתוב/כתבי תגובה