שיווק בפייסבוק: סוגי מודעות ששווה להכיר

שיווק בפייסבוק: סוגי מודעות ששווה להכיר

כל מי שפונה לפרסם בפייסבוק יודע, שהוא יכול למצוא מגוון רחב של אפשרויות ליצירת פרסומות מסוגים שונים. הכל שאלה מה בדיוק המטרה של הקמפיין, למי רוצים לפנות וכיצד לעשות את זה.

במהלך השנים, פייסבוק ייצרה סגנונות פרסום שונים, היא שיפרה מאוד את היכולת לייצר פרסומות מסוגים שונים, מתוך כוונה לאפשר לכל מפרסם, בין אם הוא מפרסם עצמאי או חברה, בין אם הוא מבקש לפרסם מוצר, אירוע או עמוד עסקי, להשיג את המקסימום האפשרי מהקמפיין שלו.

אנחנו צריכים לזכור, שיווק בפייסבוק הוא מאוד אטרקטיבי, בין היתר בזכות העובדה שהוא ממוקד על פי קהלים בהתאם למה שאנחנו מחפשים, והוא מאפשר למקד את הפרסום שלנו בהתאם למטרה של הקמפיין שאנחנו יוצרים. בין היתר, המיקוד מתבצע על ידי יצירת מודעות מתאימות.

לפני שנציג מגוון סוגים של מודעות שאנחנו יכולים לעלות בפייסבוק, חשוב להדגיש, לפני שאנחנו בונים קמפיין, אנחנו צריכים לחשוב לשם מה אנחנו בונים אותו, מה המטרה שלו, מה אנחנו רוצים להשיג בכך, איזו תועלת שלנו נשיג בעניין.

למשל, קיימת אפשרות לפרסם מודעה בעזרתה נקבל לייקים לעמוד שלנו. המטרה היא להגדיל את כמות הלייקים בעמוד, ואז אנחנו אמורים לקבל חשיפה יותר גדולה אליו. המטרה צריכה להיות, לקבל לייקים משמעותיים שיכולים לעזור לנו ולא לייקים מאנשים שלא יכנסו לעמוד ולא יבצעו בו שום פעולה.

דוגמא נוספת היא פרסום של פוסט. במקרה הזה המטרה שלנו היא לפרסם פוסט ספציפי, ולהפוך אותו מפוסט רגיל אשר נבלע בוול ונשכח, לפוסט ממומן, אשר יופיע בקרב בעלי עניין בתחום. ככה אנחנו יכולים לפרסם שירות, מוצרים, אירועים וכל דבר אחר.

מודעה אחרת שיכולה לעזור לנו היא, התקנת אפליקציה. אנחנו יכולים לייצר מודעה בה אנחנו מפרסמים את האפליקציה שלנו ואנשים יכולים דרך המודעה להוריד או להתחבר אליה. כך אנחנו מקדמים למעשה את האפליקציה ולא בהכרח את המודעה שלנו. זה מסוג המודעות שאנחנו נרצה לקדם במכשירי הסלולר למשל.

מודעה אחרת היא של אירועים, זו מודעה שתרוץ מתקופה מסוימת עד מועד האירוע, או לפחות עד שנמכור את כל הכרטיסים אליו.

כתוב/כתבי תגובה