קידום אורגני

3 יתרונות של קידום אורגני על פני קידום ממומן

כל מי שמחזיק באתר אינטרנט, יודע כי אין שום טעם להשקיע באתר מבלי לקדם אותו. בסופו של יום, המטרה של כל אתר עסקי ,היא לספק מידע שימושי לגבי העסק, המוצרים והשירותים שהוא מספק. אך מהי המשמעות של האתר, אם אף אחד לא יכול להיחשף אליו? לכן יש צורך להשקיע את הזמן והמשאבים הדרושים בקידום מקצועי ואיכותי, במטרה להגדיל את החשיפה לאתר, להגדיל את כמות הלקוחות וכמובן להגדיל גם את כמות המכירות. השאלה היחידה היא, האם כדאי לבחור בקידום אורגני או בקידום ממומן? אומנם ישנם יתרונות וחסרונות שונים לשתי דרכי הקידום האלו, אך אין שום ספק כי קידום אורגני משתלם יותר. מדובר למעשה על צורת קידום ארוכה ומסובכת יותר, שמטרתה העיקרית היא להוביל את האתר לעמודים הראשונים ברשימת התוצאות של גוגל. לעומת זאת, קידום ממומן מתייחס למודעות הממומנות שמופיעות בתחילתו של כל חיפוש בגוגל.

מהם היתרונות של קידום אורגני על פני קידום ממומן?

  1. קידום אורגני מייצר תחושה של אמון. רוב האנשים נוטים לסמוך על גוגל, היות ומדובר על מנוע חיפוש בעל אלגוריתם ייחודי, שמטרתו לאתר אך ורק את האתרים המקצועיים והאיכותיים ביותר. לכן אתר שנמצא במעלה רשימת התוצאות של גוגל, נחשב לרוב לאמין יותר, מאשר מודעה ממומנת. רוב האנשים מאמינים כי גוגל כבר בדק את כל הפרמטרים החשובים של האתר, ולכן הוא מוכן להמליץ עליו בתוצאות החיפוש הראשונות שלו. לעומת זאת, מודעה ממומנת מהווה חלק מקמפיין ממומן, שכל אחד יכול לנהל, ולכן אין בכך שום תחושה של אמון.

  2. קידום אורגני מאפשר למעשה לבנות נכס דיגיטלי מניב דומה להשקעת נדל"ן כמו בכתובת זו. מדובר אומנם על תהליך שלוקח זמן, השקעה ומשאבים רבים, אך בסופו של יום, נוצר אתר איכותי, מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. אתר מסוג זה מזרים כמויות עצומות של טראפיק, ולכן ניתן להשתמש בו על מנת למכור לידים לבעלי מקצוע שעוסקים בתחום, אך אינם מעוניינים להשקיע בעצמם בבנייה ותחזוקה של האתר. כמו כן, ניתן גם להשכיר או אף למכור את האתר, כך שמדובר על השקעה כלכלית נבונה.

  3. קידום אורגני אינו תלוי בקליקים. לעומת קידום ממומן אשר דורש תשלום על כל הקלקה על המודעה, קידום אורגני אינו מצריך תשלום עבור הקלקה או עבור כניסת גולשים לאתר. לכן בעוד שקידום ממומן עלול לסבול מהקלקות של המתחרים, במטרה לבזבז את התקציב של העסק, קידום אורגני כלל אינו מושפע מכך.

הכירו דרכים להשיג קישורים לחיזוק אתרכם!

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.