עיצוב לוגו מנצח

כל הטיפים לעיצוב לוגו מנצח

אז אתם מעצבים לוגו? מעולה. זה נשמע כמו משימה קלה מספיק, נכון? הרי מה זה כבר דורש? לצייר מעגל, להקליד את שם החברה וסיימתם. למרבה הצער, אם אתם באמת שווים את הכסף שהלקוחות משלם לכם, כנראה שתצטרכו להשקיע בעבודת עיצוב לוגו בהתאם.

איך לגרום ללוגו להיות מוכר וייחודי?

האם ראיתם פעם מותג גדול ללא לוגו? לא? הסיבה לכך היא שאין. ללוגו יש השפעה גדולה על אופן שבו הלקוחות שלכם יתפסו את המותג שלכם. אז באופן טבעי, אתם רוצים שהלוגו יהיה יוצא מן הכלל. אבל איך מגיעים לשם?

אתם רוצים שהלוגו שלכם יקשר את אישיות המותג שלכם למה שאתם מוכרים. וכדי לעשות זאת, ראשית עליכם להבין מהי אישיות הליבה של המותג שלכם. ברגע שיש לגם מושג ברור מה מייחד אותכם ומי בכלל הם קהל היעד שלכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לבצע בחירות עיצוב המשלימות את אותה תמונה.

הנה כמה שאלות שתוכלו לשאול את עצמכם, כדי לרדת לעומק זהות המותג שלכם:

  • מדוע התחלנו את העסק הזה?
  • מהן האמונות והערכים החשובים לנו כחברה?
  • מה אנחנו עושים יותר טוב מכל אחד אחר?
  • מה מייחד אותנו ממותגים אחרים הקיימים בשוק שלנו?

כל הטיפים לעיצוב לוגו מנצח

ישנם מיליון אנשים בתעשייה של עיצוב לוגו המבקשים לוגו מטריף בכמויות גדולות לאתרי קניות שונים שהם מתפעלים. כמו בכל תחום, גם כאן, אין מאה אחוז ולכל מעצב יש את התכונות שהוא מביא לעיצוב הלוגו.

כדי שתקבלו את המעצב הטוב ביותר שיידע להבחין במה ביותר אתם שונים מכל השאר ולהביא את הייחודיות שלכם בעיצוב הלוגו, הבחירה שלכם במעצב לוגו צריכה להיות קפדנית ובררנית יותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.