לייקים לעמוד עסקי בפייסבוק

לייקים לעמוד עסקי בפייסבוק – הרבה יותר מלייק

כל עסק וכל בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, אשר מכבדים את עצמם, פותחים עמוד פייסבוק עסקי אשר נועד לעזור להם לפרסם ולשווק מוצרים, שירותים, אירועים וכל דבר אחר שהם מבקשים להציע לקהל הגולשים. כל עסק וכל בעל מקצוע פותחים היום עמוד עסקי בפייסבוק, מתוך הבנה שזו הדרך לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים ולמשוך לקוחות חדשים. 

המטרה של כל בעל מקצוע או בכל עסק, היא שגולשים אשר מגיעים לעמוד הפייסבוק שלהם, יעשה להם לייקים לעמוד עסקי בפייסבוק. המטרה כאן, היא לא רק לעלות את מספר הלייקים בעמוד, אלא הרבה מעבר לכך. כל לייק כזה, למעשה יוצר מצב בו הגולש עוקב אחרי העמוד ומקבלים עדכונים על כל מה שהתעדכן בו על הוואל שלו. אלא אם הוא משנה את האופציה. גולשים רבים אינם מודעים לכך שהם יכולים לשנות, חלקם לא רוצים לשנות, ועל כן הם ממשיכים לעקוב אחרי העמוד לאורך זמן רב. 

כיצד מושכים לייקים לעמוד הפייסבוק

ראשית, אפשר לעשות את זה באמצעות קמפיין ממומן. פייסבוק מאפשרת להפעיל קמפיין שמטרתו למשוך גולשים שיעשו לייק לעמוד. מעבר לכך, אפשר להפעיל פרסומות שונות, כלומר פוסטים ממומנים, ודרכם הגולשים יגיעו לעמוד ויעשו בו לייק. 

שנית, אפשר לפרסם את העמוד ברשתות חברתיות אחרות, וכן באתר של העסק. זה אפשרי בין אם באמצעות כפתור סטנדרטי, ובין אם באמצעות כפתור שמציע את כל הפיד של העסק. 

שלישית, אפשר לעלות פרסומים ומבצעים (ולהתעניין בשירות קניית עוקבים ולייקים), אשר ימשכו גולשים לעשות לייק בעמוד תמורת פרסים או תמורת השתתפות במבצעים שונים. אם נניח מדובר על עמוד שאיננו זוכה לחשיפה רבה, זו אחת הדרכים למשוך גולשים, לעשות לייק וכן להיות פעילים בעמוד.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.