כלים טכנולוגיים לניהול עסק

כלים טכנולוגיים שיסייעו לכם לנהל את העסק

בואו נגיד את האמת – לנהל עסק זה לא דבר פשוט בכלל. יש אלף ואחת דברים שצריך לדאוג להם שלאו דווקא קשורים לעסק עצמו, כמו תשלומים לעובדים בכל חודש, התנהלות נכונה מול רשויות המס, תשלום לספקים והרשימה עוד ארוכה מאד. לכן, בשביל להצליח, כל עסק היום חייב לסגל לעצמו שיטות ניהול מתקדמות וזה אומר לגייס כמה שיותר כלים טכנולוגיים מתאימים שיעזרו בתפעול מהיר ומקצועי של העסק. למרבה האירוניה, הרבה עסקים וביניהם גם עסקים טובים ומצליחים, פשוט לא מכירים ולא יודעים באילו כלים מדובר. הנה רשימה מקוצרת שאתם בהחלט חייבים להכיר.

שירותי מרכזיה

אם יש לכם עסק המתבסס על על שיחות פנים וחוץ ארגוניות, שירותי מרכזיה זה משהו שאתם חייבים לנסות. מרכזיות איכותיות מאפשרות לכם לרכז במקום אחד את כל אנשי הקשר הרלוונטיים, ליצור רשימות פשוטות ונוחות ליצירת קשר כולל אפשרות לעדכון סטטוס לקוח פנייה, להקליט את כל השיחות לצורך בקרת איכות וחלק מהמרכזיות גם מאפשרות לכם שיחות פנימיות בחינם ללא הגבלה, מה שיכול לחסוך לכם אלפי שקלים מדי חודש.

מערכת CRM

אם עוד לא שמעתם על מערכות ה-CRM אז לגמרי הגיע הזמן להכיר את הכלי המצוין הזה. מערכת CRM טובה מרכזת את כל מערך התקשורת עם הלקוחות שלכם ומאפשרת לכם להעביר מסרים בצורה פשוטה ומרוכזת. כך תוכלו לשלוח מיילים, ניוזלטרים, אסמים ועדכונים בערוצים נוספים ממש בקלות ולדאוג שכל הלקוחות שלכם תמיד בלופ. אגב, יש מערכות CRM איכותיות שגם מתממשקות עם המרכזיה בעסק.

מערכת ניהול משימות

על מנת לייעל כמה שרק ניתן את תפעול העסק, שווה בהחלט לנסות לעבוד עם מערכת לניהול משימות. מערכת כזו מאפשרת לרכז את כל המשימות בצורה מסודרת, להעביר אותן בין העובדים לעדכון סטטוס נקודתי ולהיות במעקב מתמיד כדי להבין מה נתקע במהלך הדרך ואילו משימות לוקחות יותר מדי זמן. מומלץ לנסות לעבוד עם אסנה, ג'ירה, קליקאפ או מונדיי.

אלו הם כמה כלים מתקדמים אך פשוטים לתפעול, אנו בהחלט ממליצים לכל עסק לנסות ולהיעזר בהם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.