בגרויות באינטרנט – האם זה אפשרי

האונליין יצר שוויון הזדמנויות לכל אחד. כיום, כבר אין תירוץ שאין לי גישה, זה יקר, אני לא יכול. כולם מחוברים לרשת ויכולים להנות ממידע בכל תחום בצורה חינמית.

זה עדיין בלי לדבר על מלגות לימודיות שאפשר להשיג בקלות מגופים שונים. 

בבחינות הבגרות תמיד יש נערים שנפלטים ממסגרות, מצויים במשברים ככה שבאותה תקופה בגרות במתמטיקה (/מתמטיקה/https://bagrut.gool.co.il) הייתה הדבר האחרון שעניין אותם. 

אז האם באמת אפשר ללמוד בגרות באינטרנט? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

השלמת בגרות באינטרנט:

טכנית, האונליין מאפשר לכל אחד שרוצה להשלים בגרות לעשות את זה בצורה מסודרת. אבל זה לא כזה פשוט, כפי שזה נראה.

האם ידעתם למשל, שאפשר ללמוד גם תכנות מחשבים, עיצוב גרפי, לימודי פסיכומטרי ועוד והמון תחומים קשים ומסובכים באונליין? יש אנשים שעשו את זה והיום נמצאים בתפקידי מפתח בחברות או עצמאים שפתחו חברות מצליחות בלי רקע אקדמאי מבוסס. זה אומר שזה אפשרי, אבל יש כאן איזה ק'אצ.

לימוד באונליין הוא אפשרי, אך דורש משמעת עצמית ומסגרת תמיכה. מה זה אומר? יכול להיות שנרשמתם לקורס דיגיטלי כל שהוא שאמור להשלים לכם ידע, אבל לא הבנתם מה המרצה אמר. את מי אתם יכולים לשאול? בכיתה פשוט שואלים את המורה, אבל באונליין זה לא שייך.

בגלל זה הקורסים שאתם לוקחים אמורים לתמוך בידע שהם מספקים. קבוצה לשאילת שאלות בפלטפורמה של הקורסים היא דבר חשוב מאוד. קבוצת פייסבוק של חברת הקורסים גם צריכה להיות.

ככה שלא תתקעו במהלך הלימוד עם חוסר הבנה. כמו כן, כשיש קבוצת תמיכה מנטלית זה עוזר לכם להתמיד בלי לשקוע בעצלות ובתוך עצמכם. 

לסיכום וסיום, בגרות באינטרנט היא דבר אפשרי לגמרי אך דורש משמעת עצמית ועדיף שגם תהיה קבוצת תמיכה ושאילת שאלות.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.