כנס וירטואלי

כנס וירטואלי – טיפים לכנס מוצלח

תכנון של כנס וירטואלי יכול להתבצע בשלל דרכים, אך אין ספק שלפעמים כל האפשרויות יכולות להיות מעט מבלבלות. כדי לעזור לכם להבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות, החלטנו לשתף טיפים מעולים לתכנון של כנס מוצלח באינטרנט.

  • תעשו שידור חי לכל הפלטפורמות – נסו לגוון את השידורים שלכם ולא לבחור רק בפלטפורמה אחת. תוכלו לשדר באותו הזמן בפייסבוק, יוטיוב, Vimeo ועוד. כל זה יוכל להקפיץ את החשיפה של הכנס ולהגדיל משמעותית את מספר הצופים.
  • התאמת הסביבה הווירטואלית – כאשר אתם שוקדים על תכנון הכנס, עליכם להביא בחשבון את הסביבה בה היא תתקיים ולוודא שהיא תוכל להתאים לאופי הקהל שהולך להשתתף בכנס. כך תוכלו לגרום לכולם להרגיש חלק מהמתרחש ולהפוך את הכנס כולו להרבה יותר מעניין. ניתן לבחור בין חדרי ישיבות, פאנל מומחים, אולם כנסים ועוד.
  • תתייחסו לכנס בדיוק כמו לכנס רגיל – כפי שנהוג להשקיע ברבדים רבים בתכנון של כנסים רגילים, כך יהיה כדאי לכם לפעול גם עם התכנון של הכנס הווירטואלי. כך שבין אם מדובר על בחירת המנחה, האינטראקציה עם הצופים או חלוקה לחדרי סשנים, תמיד יהיה כדאי לכם לחשוב איך לשדרג את הכנס שאתם מתכננים ולעשות את הטוב ביותר מבחינתכם (ראו דוגמאות באתר של אולפן Virtuals TV). זה ישתלם מבחינתכם ויהפוך את הכנס להרבה יותר מעניין בעבור כל מי שישתתף בו.

נסו לנצל את הזמן שלכם על מנת לחשוב על כל ההיבטים שקשורים לתכנון הכנס. אם תדעו לעשות את זה בהצלחה, כמובן שיתאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים ולראות את כל המשתתפים נהנים. כך שזה הזמן שלכם להתחיל לבחון איזה סוג של כנס הייתם רוצים לתכנן ומהי הדרך היעילה ביותר עבורכם לתכנן אותו.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.