גיוס כספים באמצעות קרנות פילנתרופיה

למי יתאים גיוס כספים באמצעות קרנות פילנתרופיה?

אם גם אתם הגעתם לשלב בו אתם מעוניינים לגייס כספים לצרכים שונים, יכול להיות שגיליתם שזו יכולה להיות משימה מעט מאתגרת. הסיבה העיקרית לכך כיום היא שישנן הרבה מאד עמותות והרבה מאד גופים פרטיים הקוראים לציבור לתרום כספים ומתוך הריבוי הזה אנשים לא תמיד ששים לתרום ובטח שלא יכולים להיעתר לכל הבקשות. בדיוק בגלל זה אופציה מצוינת היא גיוס של כספים באמצעות קרנות פילנתרופיה, גופים שכל מטרתם היא לתרום כספים לעמותות ואנשים הנזקקים לסיוע כספי. בואו ננסה להבין יחד למי האפיק הזה יכול להתאים.

עמותות לצמצום פערים חברתיים

חשוב להבין כי קרנות פילנתרופיה פועלות בכמה תחומים ועל כן הסתייעות בהן עשויה להתאים לגופים שונים רבים. עמותות שמטרתן לגשר על פערים חברתיים ולתת מענה לאוכלוסיות עם נקודת פתיחה פחות טובה הן בהחלט מוקד משמעותי למענקים מצד הקרנות הללו. אם אתם עומדים בראשה של עמותה כזו או עובדים בעמותה כזו המתקשה בגיוס כספים, שווה בהחלט לבחון את האופציה של גיוס הכסף מקרנות פילנתרופיה.

ארגוני סיוע רפואי

אם יש גופים הזקוקים למימון שוטף על בסיס קבוע הרי שאלו הם ארגוני הסיוע הרפואי. מדובר למעשה באותם הארגונים אשר נותנים מענה באזורי מצוקה ואפילו טסים לנקודות שונות בעולם כדי לעזור אחרי מקרים של אסונות שונים. במקרה הזה קרנות פילנתרופיה בהחלט עשויות להתאים ואפילו יש קרנות שעוסקות בתחום הזה באופן ספציפי.

עמותות מחקר

אם אתם נמצאים בעמותה שמטרתה מחקר רפואי או חברתי, קרנות הפילנתרופיה בהחלט יוכלו לסייע גם לכם. מחקר רפואי הוא דבר שיכול לסייע לרבים ברחבי העולם ולפתור בעיות כלל עולמיות וזה מסוג הדברים שקרנות הפילנתרופיה מחפשות.

שווה לנסות בכל מקרה

גם אם אתם לא נמצאים תחת אחת הקטגוריות הללו, שווה בהחלט לנסות ולפנות לקרנות פילנתרופיה שונות. שווה לדעת שיש חברות שיודעות לחבר אתכם עם קרנות מתאימות ושאפילו יעזרו לכם לנסח פנייה מתאימה לכל קרן ואם אתם לא בטוחים ממש איך עושים את זה, כדאי מאד לפנות אליהן ולהיעזר בהן.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.