דיו למדפסת Brother

דיו למדפסת Brother

כל מי שהתנסה בשימוש במדפסות מסוגים שונים יכול להעיד שמדפסת כמו מדפסת בראדר היא מדפסת טובה ואיכותית מאוד.

אני אישית התנסיתי בכמה וכמה מדפסות לשימוש ביתי ואני בהחלט יכולה לומר כי מדפסת בראדר הצליחה להוכיח את עצמה בשטח כאשר היא ממש סיפקה את הסחורה בלי לזייף. המדפסת עצמה מאוד קומפקטית וחמודה והיא גם לא תופסת הרבה מקום. היא אולי מדפיסה לאט יחסית למדפסות אחרות אך לא ביחס למדפסות דיו. אלו תמיד איטיות יותר ביחס למדפסות טונר.

מה עדיף, דיו מקורי או דיו חילופי תואם?

כשאני התלבטתי לגבי בחירת המדפסת וחשבתי על מדפסת מבית בראדר, המליצו לי בחנות על מדפסת בראדר תוך שציינו שם ואמרו לי שגם הם, בחנות החשבים עושים שימוש במדפסות בראדר. לשאלתי האם הדיו של המדפסת דיו למדפסת Brother הוא יקר, (ואת השאלה הזו שאלתי לאור מדפסת קודמת שהייתה לי שהיא ניתנה לי חינם ברכישת מחשב, אך הדיו שלה עלה כל כך יקר, עד שכל החיסכון שברכישת המדפסת היה עלי לשלם עם ריבית והצמדה על הדיו שהיה חייב להיות מקורי בלבד) נאמר לי שאפשר לרכוש דיו חילופי. הם אף אמרו לי שהם עושים שימוש בדיו תואם. ברור שזה כבר ממש הצליח לשכנע אותי. במיוחד שהם הראו לי דף מודפס מתוך המדפסת שלהם שנראה היה ממש איכותי בדיוק כמו דף שיוצא מדפוס איכותי.

לא קונים דיו בכל מקום

בכל מקרה, לא ממש משנה איזה דיו למדפסות אתם רוצים לקנות. כל דיו חייב להיות איכותי גם אם הוא דיו מקורי. כי דיו שהוא לא איכותי הוא דיו שלא ממש ייתן לכם את המענה.

אז שימו לב לפנות אך ורק אל בית עסק אמין כדי לקבל את המוצר האיכותי והטוב ביתר עבורכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.