תוכנת פריוריטי

מה זה תוכנת פריוריטי?

המאמר באדיבות מידע טק

תוכנת פריוריטי הינה תוכנה המסייעת לעסקים רבים לנהל נכון את העסק שלהם. בקצרה, מדובר בתוכנה לניהול משימות אך תפקידה אינו מסתכם אך ורק בניהול נכון של המשימות. תוכנת פריוריטי מעניקה כמה וכמה ערכי מוסף התורמים לכל עסק ועסק על כל תחומיו. 

תוכנת פריוריטי – הנה מה שאתם צריכים לדעת

הכל תחת תוכנה אחת

היתרון הניצב בתוכנת פריוריטי הוא העובדה שמתוך התוכנה הזו תוכלו להמציא כל דבר הקשור לתחום הפיננסי של העסק שלכם: חשבוניות וקבלות, דוחות כספיים, הדפסת צ'קים, העברות בנקאיות, תוכניות השקעה ועוד. ברגע שהעסק שלכם יסונכרן לתוכנה תוכלו לראות כל דבר הקשור לפיננסים, לעקוב אחר כל תנועה ולהיות בטוחים כל רגע. 

יחד עם הצד הפיננסי אתם מקבלים גם את האפשרות להכניס את כל מלאי המכירה של העסק שלכם אל התוכנה, לקבל ממנה פירוט של המלאי הקיים לכם, הזמנות מלקוחות, צפי הזמנות, ספירת מלאי וכמו כן התוכנה תדע להמליץ לכם על טווחי זמן מוגדרים בהם יש לבצע פעולות רכש.

וכמו בתוכנה לניהול משימות כך גם תוכנת פריוריטי נוגעת בניהול משימות ההנהלה. התוכנה תכיל בתוכה את כל כוח האדם של העסק, את לוח הזמנים של העסק, דיווחי שעות העבודה של כל עובד ורשת דואר אלקטרוני פנים עסק. 

אך לא רק בפן משאבי האנוש היא נוגעת אלא גם בפן הלוגיסטי של העסק. מתוך מערכת הפריוריטי תוכלו לעדכן תקלות, להזמין את אנשי הלוגיסטיקה, להזמין אנשי מקצוע נחוצים ולבצע מעקב קבוע על מצב התחזוקה של העסק. 

לתוכנת פריוריטי ממש ידידותי ונוח למשתמש ותוכלו למצוא בה עולם ומלואו. מה שהזכרנו למעלה הוא רק קצה הקרחון של התוכנה וניהול המשימות בהחלט נוגע בכל פן של העסק. כך שלא רק שתוכלו להיות במעקב, תוכלו לקבל תחזיות לעתיד, צפי לעתיד והאפשרות לעבוד נכון יותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.