כלים דיגיטליים מובילים שכל מקדם אתרים חייב להכיר

קידום אתרים הוא מקצוע שמחייב עדכון תמידי. בגלל שמקדמי האתרים תלויים במנוע החיפוש של גוגל שמתעדכן כל הזמן הן מבחינת האלגוריתם והן מבחינת השינויים שהחברה עושה כדי לקבוע את הדירוגים, מקדמי אתרים חייבים להיות כל הזמן עם יד על הדופק ולדעת מה העדכונים האחרונים שהיו ולפעול בהתאם.

אגב, זו חלק מהסיבה שהרבה קידומים שמתבססים על שיטות מניפולטיביות קורסות ביום בהיר כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה לבד את התרמית וקובע את הדירוג של האתר מחדש. 

אז אלו כלים למשווקי אינטרנט יעזרו לכם בעבודת הדירוג בגוגל ומה אתם חייבים להכיר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כלים דיגיטליים מובילים למקדמי אתרים:

הכלי הראשון שכל מקדם אתרים חייב לשלוט בו הוא הכלי של גוגל שסורק את האתר, את המשתמשים ואת הגולשים ויודע לתת לכם תמונת מצב מדויקת של גובה הדירוג של האתר שלכם .

מה זה אומר? אתם יכולים לראות נתונים כמו למשל, איפה הגולשים היו באתר, אלו אזורים היו יותר פופולריים ואלו פחות ומה זמן השהייה של הגולשים באתר.

את הנתונים האלו אפשר לנתח ולעשות עבודת עומק כדי להעלות את זמן השהייה באתר ולדרג אותו מהר יותר בעמוד הראשון בתוצאות של גוגל. 

ישנם כמובן עשרות, מאות ואולי גם אלפי כלים דיגיטליים למקדמי אתרים אשר על חלקם ניתן לקרוא באתר https://digitalbox.co.il/, אולם העקרון בין כולם הוא זהה. מקדם האתרים צריך לדעת בכל זמן נתון מה קורה עם האתר שלו, איפה הוא מדורג ואיך התוכן שהוא העלה משפיע או לא משפיע על הנתונים.

כאשר אתם מחפשים כלים לעבוד אתם עליכם להתמקד בכלים שיתנו לכם תמונת מצב ברורה ואפילו הוראות מה כדאי לעשות כדי להעלות את הדירוג מהר יותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.