טיולים בקפריסין באתר קפריזה

קפריסין היא אחד היעדים לטיול, שכל ישראלי חייב להכיר. האי המדהים הזה מציע שפע של אפשרויות ואתרים וחוויות. המון מה לראות, המון מה לעשות, הרבה יותר מאשר רק נופש הכל כלול. אם אתם רוצים להכיר את שפע האפשרויות ולדעת מה כדאי והיכן, טיולים בקפריסין באתר קפריזה: כאן תלמדו על כל פניני הטבע, הנוף, האתרים השווים, הבילויים.

משפחות, זוגות, קבוצות

לכל אחד (ולכל אחת) קפריסין משלו. ספורט ימי ושיט, ביקור בשווקים מקומיים, להכיר כפרים ציוריים, לגלות פניני טבע ושמורות. להגיע למפרצים וללגונה הכחולה, לתפוס ראש במועדונים, ליהנות במסעות דגים או בטברנות עם אוכל פשוט נפלא וחום אנושי. טיולים בקפריסין באתר קפריזה מגלים עולם שלם של טיולים והנאה, בסגנון שמתאים לכם. טיולים שמתאימים למשפחות. טיולים שמתאימים לזוגות. טיולים שמתאימים לקבוצות, טיולי חוויה לחברות ועוד ועוד.

הזווית הישראלית של קפריסין

אי אפשר לדבר על טיולים בקפריסין באתר קפריזה, מבלי להזכיר קצת את הזווית הישראלית. בקפריסין אולי אין קהילה יהודית ענקית, אבל לא מעט ישראלים נקלטו שם, מי כאזרחים ומי כבעלי עסקים. אפילו מועדון גלישה סאפ מקומי הינו בבעלות ישראלית ואפשר להצטרף לשיעורים בעברית וללמוד להשתמש נכון בגלים ובמשוטים הארוכים.

טיסה קצרה ואתם שם

לא מעט ישראלים שמאמינים בקפריסין הקימו פה עסקים, אבל אפילו הרבה יותר ישראלים נוהרים למקום כתיירים. עם אווירה של חופש ים, כאשר התיירות מהווה חלק חשוב מהכלכלה המקומית, הישראלים מתקבלים במקום בברכה. אם אתם מחפשים נופש קרוב, טיול במקום עם היסטוריה עתיקה, מגוון אטרקציות והכל במחירים נוחים, טיולים בקפריסין באתר Kapriza – גם אתם מוזמנים. עולים על מטוס וכמעט לפני שמספיקים לחגור את חגורות הבטיחות, כבר נוחתים. מינימום טיסה, מקסימום חופש.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.