ליווי מנהלים

ככל שהחברה הולכת וצומחת כך סביר שיהיו בה יותר עובדים, צוותים, מחלקות ועוד. ככל שיש יותר כאלה כך סביר להניח שיהיו בארגון גם יותר מנהלים שונים. אלה יכולים להיות ממנהלי צוותים קטנים ועד מחלקות שלמות, מנהלי סניפים, מנהלי בתחום הפיננסיים, השיווק, שירות הלקוחות, הייצור, האספקה, האחסון ועד למנהלים בכירים יותר, סמנכ"לים ומנכ"לים למיניהם. במסגרת שירותי ליווי מנהלים, חברת ייעוץ עסקי או יועצים עסקיים פרטיים מלווים את בעל העסק והמנהלים השונים בו כדי לקבל החלטות מושכלות בעסק, לאתר ליקויים שונים ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר באופן שוטף.

שלבי עבודה עם מנהלים ומנכ"לים

  • אפיון צרכי הלקוח – השלב שבו אנו רוצים לבחון את העסק, הצרכים שלו, רצונות בעל העסק, השאיפות של בעל העסק ועוד.

  • בחינת משאבים קיימים ופוטנציאליים – המשאבים יכולים להיות כלכליים, נכסים, קשרים עסקיים, מוצרים, חומרי גלם ועוד.

  • בניית תוכנית – זהו השלב לבנות את תוכנית העבודה של העסק ובניית אסטרטגיית פעולה שתטיב עם העסק. נבחן את היכולות הכלכליות של העסק, כל מה שקשור בהיבטים הכלכליים מסביב ונבנה תוכנית שתשפר את אופי הפעילות של העסק.

  • הקניית כלים מקצועיים – בשלב הזה היועצים העסקיים יספקו כלים ופתרונות מקצועיים, ייעוץ וליווי על מנת לשפר נקודות חלשות ו/או צרכים שונים בעסק.

  • התנהלות בארגון – בעזרת היועץ העסקי תוכלו לבנות ולהקנות הגדרות תפקיד מדויקות לעובדים ולמנהלים פחות בכירים בחברה, להכין נהלי עבודה, לבנות כלי עבודה מקצועיים, להכשיר עובדים בצורה מקצועית יותר לעבודה יעילה וטובה יותר, לשפר מיומנויות כמו ניהול זמן, מנהיגות, האצלת סמכויות, יכולות ניהול עובדים ועוד.

 

לסיכום; ליווי מנהלים הוא הליך לא פחות חשוב מהתהליכים השונים המבוצעים מדי יום בעסק. באמצעות חברת ייעוץ עסקי תוכלו לשפר את ההליכים השונים בעסק, לשפר את היעילות בו ואת התפוקה בו גם כן. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.