הולוגרמה תלת מימד

ההולוגרפיה, היא השלב הבא של הצילום והסרטים הקונבנציונליים והתלת ממדיים שלו, יוצרת אפשרויות חדשות לחלוטין לשימוש, כמו למשל להצגת מוצר. על הולוגרמה תלת מימד ועל היתרונות שלה בעולם הפרסום, נביא במאמר זה.

הולוגרמה תלת מימד

הולוגרמה תלת מימד מציגה מוצרים, חפצים ורצפים מונפשים בתלת מימד ומאפשרת לאובייקטים או אנימציות אמיתיות לכאורה, להופיע באופן כזה כאילו הם מרחפים בחופשיות מוחלטת בחלל. 

בניגוד לסרט רגיל על מסך רגיל, הולוגרמה תלת מימדית נראית מכל הצדדים, מה שאומר שהצופה יכול להסתובב מסביב להולוגרמה, מה שמאפשר להיווצרות תמונה בעלת מראה מציאותי לחלוטין. היכולת לקחת את האפקטים הללו לצורך שיווק מוצר היא אדירה ומומלצת.

כדי להציג הולוגרמה תלת מימדית, נדרשים בדרך כלל שלושה דברים:

  • מקרן הולוגרמה (המכונה גם פירמידת הולוגרפיה או תצוגת הולוגרפיה), המאפשר את ההקרנה התלת מימדית ההולוגרפית.
  • הולוגרמה תלת מימדית שמוקרנת ישר לחדר ומציגה את התוכן
  • חפץ או מוצר אמיתי שמוצג על ידי ההולוגרמה

 

נקודה חשובה על הולוגרמה תלת מימד

נקודה מעניינת במיוחד – בניגוד לטלוויזיה בתלת מימד או למציאות מדומה, כל הולוגרמה תלת מימדית אשר תוצג בעזרת מסך הולוגרמה יכולה להיראות על ידי כולם ללא משקפי תלת מימד , וזה יתרון מדהים לשימוש בירידים, תערוכות ואירועים דומים.

שיטה זו של שימוש בהולוגרמות תלת ממדיות, פותחת דרך חדשה ומהפכנית לחלוטין להצגת מוצרים. המוצרים מוצגים בצורה איכותית, אקסקלוסיבית וחדשנית ובמקביל נלקחים בחשבון במדויק הצרכים של קבוצות היעד המתאימות.

כמו כן, מומלץ להשתמש ברקע אקוסטי המתואם בצורה מושלמת להולוגרמה התלת מימדית, כולל צליל רקע ואפקטים קוליים מיוחדים. זה מאריך את טווח הקשב ומטמיע באופן תת מודע את המוצר המוצג אפילו יותר עמוק בתודעת הקהל.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.