הכירו את הרכבים החשמליים שכובשים את ישראל

רכבים חשמליים קיימים כבר זמן מה, אבל הטכנולוגיה השתפרה בקצב מהיר. עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר אנשים עוברים למכוניות חשמליות.

מכוניות חשמליות הופכות פופולריות יותר עם העלויות התפעוליות הנמוכות שלהן, מה שמעודד יותר אנשים לעבור לסוג זה של מכוניות.

ככל שאנו מתקדמים לעבר עתיד ירוק יותר, מכוניות חשמליות יהיו חשובות מכיוון שהן מפחיתות את הזיהום ואת פליטת הפחמן מדלקים מאובנים המשמשים במנועי בעירה מסורתיים.

רכבים חשמליים בישראל

ישראל אימצה את כלי הרכב החשמליים בזרועות פתוחות. למעשה, ישראל היא אחת המדינות הראשונות בעולם שיש לה מדיניות לאומית לרכב חשמלי.

הנה כמה מהרכבים הפופלאריים בישראל:

רכב חשמלי – טסלה

רכב חשמלי של טסלה הוא מכונית המונעת על ידי חשמל. מייסדה, אילון מאסק, מאמין שעתיד המכוניות יהיה חשמלי. טסלה נוסדה ב-2003 ומאז גדלה באופן אקספוננציאלי. ב-2008, טסלה ייצרה את המכונית הראשונה שלה ועד 2013 היא מכרה יותר מ-4,900 יחידות ברחבי העולם.

טסלה הייתה מובילה בתעשיית הרכב. כיום היא מדורגת כיצרנית הרכב היקרה ביותר בעולם.

הצלחתה של טסלה יוחסה לחזון החברה לגבי עתיד אנרגיה נקייה ולמוצריה החדשניים. מכוניות החברה מתוכננות להיות ידידותיות לסביבה עם אפס פליטות ומערכות הנעה חשמליות.

רכב חשמלי – IONIQ 5

ה-IONIQ 5 הוא דגם חדש של יונדאי שעומד להיות אחת המכוניות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בשוק.

ה-IONIQ 5 הוא רכב חשמלי לחלוטין עם טווח של 300 מיילים ויכול להאיץ מ-0 ל-60 קמ"ש בפחות מ-7 שניות. יש לו מהירות מרבית של 140 קמ"ש והסוללה שלו נטענת עד 80% תוך 30 דקות.

ה-IONIQ 5 הוא רכב בעל עיצוב חדשני ומגוון תכונות הייחודיות ליונדאי. יש לו מסך מגע בגודל 8 אינץ', בקרת מחוות ויכולות נהיגה אוטונומית.

> הקליקו לעוד שאלות ותשובות לרכב חשמלי

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.