אפליקציית התיירות ששוברת מוסכמות – Travelor

בשיא תקופת הקורונה, בתאריך ב 10/8/2020, הושקה לה אפליקציית התיירות Travelor על ידי חברת טרוולאור. החברה קיימת עוד משנת 2014 ומאז ועד היום מטרתה להציע לקהל לקוחותיה את האפשרות ליהנות מחופשות במחירים הוגנים. האפליקציה החדשה של החברה תאפשר לכם להזמין מלון ביעד הבא שלכם בחו״ל וזאת כאשר המחירים יהיו הטובים ביותר שתוכלו למצוא.

אפליקציית המלונות Travelor – לא משלמים מחיר מופרז על החופשה הבאה

כאשר אתם ניגשים להזמין מלונות באפליקציה כמו בוקינג או אגודה, דעו לכם כי הפלטפורמות הללו גובות עמלות של עשרות אחוזים, מה שמביא לייקור משמעותי של החופשה שלכם. לצד זאת, מה שמייחד את טראוולור זה שהיא הוקמה על מנת לספק לצרכן את האפשרות ליהנות ממבחר עצום של מלונות בדובאי, אירופה ועוד.. וללא צורך לשלם מחירים מופרזים.

כך למשל, תוכלו להיווכח כי עמלת התיווך שגובה הפלטפורמה מבתי המלון היא בטווח של אחוזים בודדים, כך שיתאפשר לכם למצוא את המלונות בעלויות הטובות ביותר ברשת.

שינוי תפיסתי – האפליקציה כאן כדי להישאר

לאחר שהבנתם את עצם זה שהאפליקציה מציעה את האפשרות מלונות במחירים הרבה יותר משתלמים ביחס למה שהיה נהוג עד כה, כעת חשוב לקחת בחשבון כי אפליקציה כזו תהיה בעלת ערך רב עבור רבים והיא ללא ספק כאן כדי להישאר.

תוכלו להיווכח כי היא תסייע לכם להפוך את החופשות הבאות שלכם לכאלה שיהיו במחירים הרבה יותר הוגנים. פשוט שימו לב כי אתם פועלים בחוכמה בהקשר הזה ובוחרים להזמין את החופשות הבאות שלכם אך ורק באפליקציית טראוולור.

האפליקציה הזו תציע לכם פתרון הולם שיספק אתכם באופן נרחב. זו תהיה הבחירה הנכונה ביותר שכל אחד מכם יוכל להעלות בדעתו.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.