משכנתא לפושטי רגל

הליך פשיטת רגל הוא לא הליך פשוט והוא ידרוש מכם להתמודד עם אתגרים פיננסיים שונים. באמצעות משכנתא לפושטי רגל תוכלו להקל על המצב שלכם, לבנות תזרים מזומנים לעבודה והתנהלות לאורך שנות ההליך ו/או לשלם חובות על מנת לזכות בהפטר מחלק מהחובות. משכנתא מסוג זה איננה משכנתא רגילה לצורך רכישת דירה למגורים או ההשקעה אלא משכנתא הניתנת לכם כהלוואה לכל דבר המיועדת לסייע לכם להבריא מבחינה פיננסית. 

מהי משכנתא לפושטי רגל?

משכנתא לפושטי רגל היא הלוואה, בדרך כלל לטווח ארוך (אך עדיין קצר יותר ממשכנתא רגילה) ובריבית גבוהה יותר בשל הסיכון הרב שחברת המימון נוטלת במתן המשכנתא. כאמור הליך פשיטת רגל הוא הליך מתיש, מעייף ולעתים עשוי לגרום לשבירה נפשית. באמצעות משכנתא לפושטי רגל אתם יכולים להתחיל תהליך הבראה פיננסית בצורה נכונה וטובה יותר ולחזור להתפרנס בכבוד.

מה צריך לקחת בחשבון בנטילת משכנתא לפושטי רגל?

  • אתם צריכים לוודא שיש בבעלותכם נכס אותו תוכלו לשעבד כנגד המשכנתא. 
  • כדאי לבדוק שאתם רשומים כבעלי הנכס בצורה תקינה בטאבו. 
  • אם יש בעלים נוספים הרשומים על הנכס לוודא שהם מוכנים לחתום על ההסכם.
  • לוודא שאין לכם משכנתא קיימת בגובה של מעל 60% מערך הנכס. 
  • לוודא את תנאי ההחזר והריבית. אל תצפו לריבית נמוכה בשל רמת הסיכון הגבוהה של חברת המימון אבל עדיין תוודאו שאלו החזרים חודשיים שאתם יכולים לעמוד בהם.
  • בדקו שיש לכם אפשרות לכסות את המשכנתא בשל מוקדם יותר וכמה עמלה תצטרכו לשלם על כך.

מדוע שיעניקו לנו משכנתא שכזו?

גופים פיננסיים רבים רק מחפשים למי לתת הלוואה כיוון שהם מרוויחים הון מהריביות. חתכים שונים באוכלוסייה כמו למשל אותם אנשים שעומדים בפני פשיטת רגל או נתונים בהליך שכזה אינם יכולים לקבל הלוואה או משכנתא רגילה ולכן הלוואה מסוג זה תוכל לסייע להם בזמן שאף אחד אחר לא יכול. רק חשוב לבדוק שהגוף המממן הוא אכן מפוקח.

לשם כך תוכלו להיעזר באנשי מקצוע של המרכז להבראה פיננסית על מנת לקבל סיוע מיטבי עבורכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.