אבי קמינסקי – על הצורך בהעברת רפורמה בחינוך

מתוסכלים מהעובדה שמערכת החינוך בישראל ברמה נמוכה ולא יודעים מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב? ובכן, במקום להמשיך ללא מעש, אתם יכולים להעלות את המודעות לגבי הצורך בהעברת רפורמה בחינוך, כפי שממליץ אבי קמינסקי לעשות. כך תוכלו לקרב את השינוי המיוחל.

בשל העובדה שיש לא מעט דברים שצריך לעשות על מנת לשנות את המצב בחינוך ולשפר אותו, צריך להעביר רפורמה מקיפה שתוכל להביא לשינוי הרצוי בסופו של דבר. לפיכך עליכם להבין שאם הנושא הזה חשוב לכם, אז כמובן שיהיה כדאי לכם לפעול בהתאם ולהיות פעילים.

כל אחד יכול לעזור בהעברת הרפורמה

אמנם מדובר במשהו שהפוליטיקאים שלנו צרכים לעשות, אך בפועל לכל אחד מאתנו יש את הכוח לשנות ולהציף את הבעיות הקיימות במערכת החינוך ואת הצורך ברפורמה משמעותית. אבי קמינסקי מבין זאת היטב והוא מעודד אתכם לפעול כדי שהשינוי הזה אכן יוכל לקרות בסופו של דבר.

במידה ואכן חשוב לכם לדעת שאתם לא מתפשרים על הדרך שבה אתם פועלים לשינוי במערכת החינוך, אז רק יהיה כדאי לכם להתחיל לפעול כדי להעלות את המודעות לגבי צורך ברפורמה בנושא. אנו בטוחים שככל שיותר אנשים יבינו על הצורך ברפורמה ויעלו את זה בדרכים שונות, כך הסיכוי שהשינוי יגיע רק ימשיך לגבור בסופו של דבר בטווח הארוך.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.