מסך LED

מסך LED הוא טכנולוגיית תצוגה המשתמשת באור במקום בחשמל. הוא משמש כתחליף למסכי LCD, פלזמה ו-OLED. הטכנולוגיה קיימת מאז שנות ה-60 ובשנות ה-90 היא הופיעה במחשבים. אבל רק ב-2010 היא התחילה לתפוס את עולם האלקטרוניקה והמכשירים הניידים. עד שנת 2017 נעשה שימוש במסכי LED במכוניות, טלוויזיות חכמות, טלוויזיות למערכות בידור ביתיות, סמארטפונים, טאבלטים ומוצרים אלקטרוניים רבים אחרים.

מסך ה-LED הוא צג דיגיטלי שניתן להשתמש בו ליצירת תוכן דיגיטלי, כגון ספרים אלקטרוניים, מצגות ומסמכים אחרים. לראשונה, מסך LED הוא מוצר פופולרי מאוד. זה יכול לשמש כטלוויזיה ויש לו איכות תמונה טובה מאוד. מסך LED שימושי גם בתחומים רבים אחרים כמו מכשירי חשמל ביתיים, שילוט דיגיטלי, מכשור רפואי ומערכות מעקב.

איך LED עובד?

מסך ה-LED הוא תצוגה המשתמשת באור להפקת תמונות. זהו מכשיר אלקטרוני שמשתמש באור כדי להציג תמונות. מסך ה-LED יכול לשמש ביישומים רבים ושונים, לרבות בתעשיית המחשבים ובתעשיית הרכב. מסכי LED משמשים לדברים רבים ושונים ולעיתים קרובות אנשים לא יודעים מה הם יכולים לעשות איתם. זו הסיבה שחשוב ללמוד עוד על מסכי לד לעסקים וכיצד תוכלו להשתמש בהם בעסק שלכם.

מסכי LED הם לא רק טכנולוגיה המאפשרת לך להשתמש בסמארטפון או בטאבלט שלך כתצוגה, אלא גם כזו המאפשרת לך לשלוט במסך עם הידיים. זה נוח יותר משימוש במסך המגע של הטלפון כדי לשלוט במסך. הטכנולוגיה גם מסוגלת לבטל את הצורך ברכישת אביזר מיוחד לשלט רחוק. הפרויקט הוצג לראשונה על ידי איאן באוקום, מייסד שותף ומנהל טכנולוגיה ראשי של Threadless בכנס המפתחים העולמי במאי. המסך מבוסס על פאנל LCD שניתן להוסיף על גבי כל סמארטפון וטאבלט אנדרואיד או iOS, עם נרתיק הממיר אותו לשלט או מקלדת אלחוטיים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.