עיצוב דוחות אחריות תאגידית

מאמר זה יספק לך מדריך כיצד לעצב דוחות אחריות תאגידית. הוא יכסה את נקודות המפתח של מה שצריך לכלול בדוח שלך וכיצד לעצב אותו ביעילות.

השלבים העיקריים

השלב הראשון בעיצוב דוחות אחריות תאגידית הוא זיהוי המטרה. המטרה יכולה להיות להגדיל את אישורי הקיימות של המותג שלך, להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך, או להפחית את כמות המים שבה משתמשת החברה שלך.

לאחר שזיהית את מטרת הדוח שלך, תוכל לזהות את הקהל. זה כולל מחזיקי עניין כגון עובדים, לקוחות, משקיעים ושותפים עסקיים.

הבא ברשימה הוא לקבוע איזה מידע עליך לאסוף כדי להגשים מטרה זו ובאיזו תדירות תזדקק לו. עליך גם לקבוע אילו מקורות נתונים זמינים לאיסוף מידע זה, כך שתבין היטב היכן להתחיל לחפש אותו.

עליך גם לקבוע אילו מקורות נתונים זמינים לאיסוף מידע זה, כך שתבין היטב היכן להתחיל לחפש אותו. עליך לשקול גם אם יש שיקולים אתיים כלשהם בעת איסוף סוגים מסוימים של נתונים וכיצד הם עשויים להשפיע על החלטות עיצוב הדוחות שלך.

דוחות אחריות תאגידית הם דרך לחלוק את ההשפעה של החברה שלך עם העולם

הם דרך להראות כיצד החברה שלך משפיעה וכיצד אתה פועל לשינוי חברתי חיובי. עיצוב דוחות אלה יכול להיות מסובך, אבל יש כמה קווים מנחים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי להקל על עצמך. מאמר זה יתאר כמה מההיבטים החשובים ביותר של עיצוב דו"ח וייתן כמה שיטות עבודה מומלצות לכתיבת דו"ח

כדי לעצב דו"ח מוצלח, אתה צריך גם לקבל מושג איזה סוג של מידע יהיה צורך בו, שלב זה יעזור לך גם כאשר יהיה לך צורך בעיצוב מגזין. זה יעזור לך לקבוע לאיזה סוג של מקורות נתונים תצטרך לגשת וכיצד לאסוף אותם. אתה יכול להשתמש במשאבים פנימיים כמו אתרי האינטרנט של החברה שלך, חומרים שיווקיים, דוחות שנתיים ודפי מדיה חברתית, כמו גם משאבים חיצוניים כגון אתרי ממשלה ומאמרי חדשות.

השלבים הבאים יעזרו לך ליצור דוח אחריות תאגידית מוצלח:

  • הגדר את הייעוד והערכים של החברה שלך
  • קבע איזה סוג תוכן צריך ליצור עבור הדוח
  • קבע כמה זמן נדרש לפרויקט
  • איסוף נתונים ממשאבים פנימיים או חיצוניים

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.