איך לפתוח חשבון מוכר באיביי

מאמר זה יעזור לך להבין את הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי לפתוח חשבון מוכר באיביי ויענה על השאלה איך לפתוח חשבון מוכר באיביי.

שלב 1: צור חשבון PayPal

  • כדי ליצור חשבון PayPal, עליך להיות בעל חשבון בנק או כרטיס אשראי בינלאומי המקושרים לחשבון הבנק שלך.
  • תוכל גם לקשר את חשבון ה-PayPal שלך לחשבון בנק או כרטיס אשראי קיים אם עדיין אין לך.

כדי לפתוח חשבון מוכר ב-eBay, עליך לספק מידע מסוים על העסק שלך

אתה יכול להתחיל בבחירת הקטגוריה שמתארת בצורה הטובה ביותר את העסק שלך, ואז תוכל לבחור את סוגי הפריטים שאתה מחפש למכור. כמו כן, תידרש להזין מידע על עצמך ועל החברה שלך. השלב הבא הוא מילוי טופס הבקשה הכולל שדות לפרטי התקשרות, כגון מספר טלפון וכתובת מייל, יחד עם מידע אישי כמו שמך וכתובתך. כמו כן, תצטרך לתת פרטים על הפריטים שאתה רוצה למכור באיביי.

eBay היא חברה המתמחה במכירות פומביות מקוונות, במכירת פריטים באינטרנט. זהו אתר המכירות הפומביות הגדול בעולם ויש לו יותר ממיליארד רישומים ברחבי העולם.

השלבים הבאים יעזרו לך לפתוח חשבון eBay

כדי לפתוח חשבון מוכר ב-eBay, עליך להיות בן 18 ומעלה, להחזיק בחשבון בנק בארה"ב והוכחת תעודה מזהה כגון רישיון נהיגה או דרכון. אתה גם צריך להחזיק לפחות 100$ בחשבון PayPal שלך, אותם ניתן להעביר מחשבון PayPal אחר או מחשבון הבנק שלך אם אתה משתמש ב-PayPal כאמצעי התשלום שלך עבור eBay.

ראשית, עליך ליצור חשבון. אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת חשבון חדש באתר eBay או על ידי הורדת האפליקציה בטלפון שלך.

לאחר מכן, עליך למצוא את הפריטים שברצונך למכור באיביי. על מנת למצוא פריטים אלו, עבור לחיפוש והקלד מילות מפתח הקשורות למה שאתה מוכר. לדוגמה, אם אתה מוכר רכב, הקלד "מכונית" ו"מכור". זה יציג רשימה של פריטים התואמים את קריטריוני החיפוש שלך.

>רוצים ללמוד עוד? בקרו באתר של מקצועני הדרופשיפינג

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.