סרטי תדמית סייבר – כך תגייסו את הכסף לסטארט אפ הבא שלכם

תמונות סייבר הן דרך חדשה לגייס כסף לסטארט-אפ שלכם. סרט תדמית סייבר הוא סרט קצר שניתן לגייס עבורו כסף באמצעות מימון המונים. זהו סרטון קצר שיעלה בערוצי המדיה החברתית שלך ובפלטפורמות דיגיטליות אחרות כדי למשוך את העניין של קהל היעד שלך. יהיה מאוד מעניין לראות כיצד מגמה זו תתפתח בעתיד. ההתמקדות העיקרית של מחברי סרטי תדמית VIDEOHEAD היא כיצד ליצור תוכן נהדר, לא רק ליצור אותו אלא גם לקדם אותו ביעילות. ולמשוך אליו את הקוראים. 

איך נקדם את הסטארט אפ שלנו?

בפוסט זה אציג בפניכם רשימה של מאמרים שיעזרו לכם לייצר תנועה ומכירות עבור הסטארטאפ שלכם ולשפר את יחס ההמרה של האתר שלכם. ישנם היבטים מעניינים רבים בפרסום אותם בפלטפורמות מדיה חברתית, אך הם יכולים להיות מעניינים אפילו יותר אם הם נכתבים כפוסטים בבלוג או כמאמרים באתר. ההתמקדות העיקרית היא לספק לאנשים תוכן חדש שייצור תשומת לב בעדכוני המדיה החברתית שלהם ויגרום תנועה לאתר שלך. אם יש לך מוצר בעל ערך, מומחיות שיווקית גדולה, קמפיין מימון המונים אגרסיבי וכמה חברים טובים, למה שלא תנסה מימון המונים? 

סרטי סייבר לגיוס כסף ואף להדרכות:

כאשר אתה פותח עסק חדש, יש הרבה דברים שאתה צריך לעשות. אתה צריך לגייס כסף לסטארט-אפ שלך. אבל מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? איך מוודאים שהמשקיעים יקבלו את כספם בחזרה? סרטי תדמית סייבר הם סרטונים שמראים איך משהו נעשה ונראה כאילו הוא נעשה על ידי בני אדם. ניתן להשתמש בהם למטרות שיווקיות, כמו גם למצגות והדרכה. מטרות. ניתן ליצור אותם בכל פורמט, מתצלום סטילס ועד לקובץ וידאו. הם יכולים להיות פשוטים או מורכבים. המטרה היא להיות מסוגל לומר למשקיעים הפוטנציאליים שלך שאתה יודע מה אתה עושה, ושהם צריכים לסמוך על היכולת שלך לספק תוצאה טובה.

השלב הראשון של יצירת הסרטון הוא בדרך כלל צילום של המוצר או השירות – אבל ייתכן שיש כמה היבטים אחרים שצריך לכלול גם כן. ישנן דרכים שונות לכלול את הסרטון בתוך האפליקציה שלך, אז הישאר מודע לאילו שיטות מתאימות ביותר לצרכים ולמטרות שלך. הדבר הראשון שנראה יהיה במכשיר iOS, אבל לפלטפורמה ניידת כמו אנדרואיד יש גם דרך מותאמת אישית משלה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.