כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

חלק זה עוסק ב-SIM בינלאומיים, הידועים גם בשם International Mobile Subscriber Identity. ובפרט נציין את האפשרות המצויינת של סים בינלאומי – וורלד 8. 

סים בינלאומי – וורלד 8 כל היתרונות 

היתרונות של כרטיסי SIM לטלפונים ניידים הם רבים ומגוונים. ניתן להשתמש בהם למגוון מטרות, החל מביצוע שיחות ועד שליחת הודעות טקסט. אפשר גם להשתמש בהם כאחסון נתונים למקרה שיגמר לך המקום בסמארטפון. סים בינלאומי – וורלד8 מאפשר את כל זה ועוד הרבה יותר. 

ניידות מושלמת 

סים הם אחד היתרונות הגדולים ביותר שלקוחות מקבלים כאשר הם קונים טלפונים ניידים. אחד הדברים המעניינים ביותר בכרטיסי סים בינלאומיים כמו למשל world 8 הוא שניתן להשתמש בהם בכל מדינה. זה אומר שאתה יכול להשתמש בכרטיס ה-SIM שלך בחו"ל ועדיין תהיה לך גישה לשירותי הנתונים והקול שלך. כיום, מספר עצום של ספקים מציעים שירותים ניידים במדינות שונות. יש יותר מ-100 מפעילים ויותר מ-1000 תעריפים שונים. הדרך הפופולרית ביותר היא לקנות כרטיס SIM מהמפעיל המציע את העסקה הטובה ביותר עבור האזור והמדינה שלך. עם זאת, ישנן גם אפשרויות אחרות. אתה יכול לקבל כרטיס SIM ממפעיל אחר שמציע עסקה טובה יותר עבור המיקום או המדינה שלך – אבל עם פחות קצבאות נתונים ו/או תעריפים נמוכים יותר.

חידושים עם הסים

ה-SIM הבינלאומי הוא גם מערכת תשלום סלולרית המאפשרת למשתמשים לשלם עבור סחורות ושירותים בכל מדינה. הוא הושק באוקטובר 2016 על ידי Vodafone ומטרת הפרויקט היא לספק גישה לכסף נייד לכולם, ללא קשר למיקומו. החברה עובדת על הפרויקט משנת 2010. היא כבר פרסה מערכת בשם PayPass, שהייתה מערכת התשלום הסלולרית הבינלאומית הראשונה בעולם. פרויקט זה צפוי לכסות 5 מיליארד אנשים ברחבי העולם עד 2020. 

מעניין לציין כי הסטארט-אפ התל אביבי יפרוס גם אפליקציה שתאפשר למשתמשים לשלם עבור סחורות ושירותים בכל מדינה ללא צורך בכרטיסים מיוחדים או כרטיסי סים. הפלטפורמה מאפשרת לצרכנים להתקין אפליקציה משלהם בטלפונים שלהם, ויכולה להרוויח כסף על ידי מכירת חבילות נתונים הזמינות בפלטפורמה. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.