רעיון לאפליקציה – איך יודעים שמדובר ברעיון טוב

אנחנו צריכים להבין טוב יותר מהי אפליקציה ומדוע היא שימושית. אנחנו יכולים להשתמש בדוגמאות של אפליקציות שהשתמשנו בהן בחיינו כדי לעזור לנו להבין מה הופך אפליקציה לטובה או רעה. דוגמה טובה היא חנות האפליקציות של אייפון. לדוגמה, יש אלפי אפליקציות שמנסות למכור לך דברים. חברות ואנשים פרטיים מכניסים את האפליקציות שלהם לחנות כדי לפתות משתמשים. הרוב המכריע של האפליקציות האלה גרועות ויש להסיר אותן מחנות האפליקציות – אבל אנחנו לא מסירים אותן בגלל: יש להם מספר רב של משתמשים כך שיש להם סיכוי לשבור שוויון מבחינת מכירות; או שהם מייצגים הזדמנות עסקית חשובה שיכולה לספק ערך לחברה כולה ולכן כדאי לשמור אותם בסביבה; או בגלל שאנחנו מאמינים בזכותם להתקיים. 

מגוון רעיונות – מה יעבוד טוב?

יש הרבה רעיונות שעולים לנו בראש כשאנחנו חושבים על רעיון לאפליקציה. אחד מהם הוא הרעיון של "עוזר דיגיטלי" שיעזור לנו במשימות היומיומיות שלנו. לאנשים רבים יש חשש למסור מידע לגורם לא ידוע. אבל, הידיעה שזו "רק אפליקציה", ושהיא מיועדת לשימוש על ידי כל אחד, נראית הרבה יותר קלה. אולם זה לא המקרה. לאחר ניסויים וטעויות רבים נחתנו על משהו שאנו מקווים שיקל על חיינו. אנו משתמשים במונח "עוזר דיגיטלי" מכיוון שאנו חושבים שזה נשמע יותר מפואר ממה שרוב האנשים משתמשים בהם היום – Siri או Google Now של אנדרואיד – אם כי ייתכן שזה לא נכון עבור כל המשתמשים, בהתבסס על דפוסי השימוש וההעדפות שלהם. 

חקרו את המתחרים שלכם:

זה רעיון לאפליקציה. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור רעיונות תוכן לכל נושא שתרצה. האפליקציה תוכל לעזור לך על ידי הצעת נושאים רלוונטיים תוך כדי תנועה, והיא גם תספק לך מידע חשוב על הלקוחות והמתחרים שלך. יתר על כן, האפליקציה תקל עליך לעקוב אחר המטרות והיעדים העסקיים שלך. האפליקציות יכולות לעזור לך להתחיל עם אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך. תוכל לקבל את שירותיהם של משווקים מומחים בטירוף כובע בלבד דרך האפליקציות. האפליקציות שימושיות גם מכיוון שניתן להוריד אותן פשוט על ידי הקשה על "+" בטלפון החכם שלך.

>למידע נוסף בקרו באתר https://any-app.com/

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.