משקולות לשיפור התנגדות שרירים

משקולות הן סוג של מכשיר, המשמשות להגברת ההתנגדות של השרירים. הם משמשים גם בחדר הכושר כדי להגביר את כוח השרירים. אנחנו משתמשים במשקולות כבר הרבה זמן. אנו משתמשים בהם באימונים שלנו כדי לקבל אימון טוב יותר ולהתחזק. משקולות משמשות בהרמת משקולות, התעמלות ואגרוף.

משקולות מגוונות, תרגילים מגוונים 

משקולות משמשות כשיטה לאימון משקולות. כל אחד מהמשקולות כבד יחסית וניתן להשתמש בו לתרגילים שונים. משקולות הן לא רק שימושיות להרמת משקולות אלא הן יכולות לשמש גם כדי לשפר את הכושר הכללי שלך. יש הרבה תרגילי משקולת שאתה יכול לבצע. דוגמאות כוללות לחיצה עילית, סקוואט, לחיצת ספסל ולחיצה צבאית. להלן רשימה של תרגילי משקולת קלים שיעזרו לך להתחיל עם תוכנית האימונים שלך: משיכות משקולות: עומדים על ארגז או ספסל כשהמשקל תלוי לפניכם, עמדו זקוף אך שמרו על ידיים ישרות וודאו שהמשקולות תלויות על הצדדים. החזק למשך 8 שניות ולאחר מכן הורד אותם לרצפה משני הצדדים למשך 2 סטים. חזור על 10 חזרות בכל סט או עד שיתרחש קושי. 

משקולות גם לשיקום, לחיטוב ולבריאות כללית

משקולות משמשות כדי לעזור לאנשים עם מגבלות פיזיות מסוימות. יש להם את היכולת להרים חפצים כבדים ללא כל מאמץ. אימון משקולות הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להגברת הכושר הגופני. זה מפחית את הסיכון לפציעות ויכול לסייע בהפחתת הסיכון למחלות.

באימון עם משקולות אוניברסליות תוכל להתאים את המשקלים הרצויים עבורך, זוהי דרך להעלות מסת שריר והוא גם עוזר בשמירה על אורח חיים פעיל. זה משפר את היציבה שלך וזה גם עוזר לך לקבל גוף רזה יותר. אימון משקולות לא רק מועיל לבריאות שלך, אלא הוא גם גורם לך להיראות טוב וגם להרגיש בטוח. דרך טובה לרדת במשקל היא לעשות תרגילים מגוונים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.