קורס בניית אתרים לילדים, רמות קושי וסוגי קורסים

עבור אנשים רבים, הרעיון של בניית אתר אינטרנט הוא עדיין חלום רחוק. אבל זה לא בלתי אפשרי. למעשה, ישנם אתרים רבים שכבר נבנו וניתן לשנות אותם בקלות כך שיתאימו לצרכים שלך. קורס בניית אתרים לילדים יעזור לכם לבנות את האתר המושלם עבור ילדכם או ילדיכם בבית או בכל מקום אחר שתוכלו לחשוב עליו. זה ילמד אותך איך להקים אתר בסיסי, איך לגרום לו להיראות נהדר ואפילו איך להוסיף כמה תכונות נוספות כמו עגלת קניות!

מה לומדים במסגרת הקורס?

בקורס זה נלמד אותך איך לבנות אתר משלך. אנו נלמד אותך כיצד לבנות אתר אינטרנט בעל פונקציונליות גבוהה וקל לשימוש. תוכל גם ללמוד כיצד לגרום לאתר שלך להיראות מקצועי ומושך. כמו כן, תלמד כיצד לבנות אתר קל לשימוש, ויכול לשמש לא רק את המשתמשים באתר שלך אלא גם את העסקים המבקשים להשתמש באתר שלך. תלמדו שיטות רבות ושונות לבניית אתרים, כגון HTML/CSS או Flash. נדון גם בשיטות העבודה המומלצות לעיצוב אתרים המוצגים היטב.

להקים אתרים במגוון פלטפורמות מומלצות:

ילדים מפתחים את היצירתיות והדמיון שלהם ככל שהם גדלים. צריך ללמד אותם איך להשתמש ביצירתיות שלהם כדי לשחק איתם ולא רק לצפות בהם. אתר אינטרנט הוא כלי נהדר לשיווק וקידום אתרים. זה גם מקום נהדר לשתף תוכן משלך. קורס מחשבים לילדים מסוג זה ילמד את הילדים כיצד לבנות אתרים באמצעות HTML, CSS, JavaScript וכלים נוספים הזמינים ברשת. הקורס ילמד אותם גם איך להשתמש בכלים פופולריים כמו וורדפרס, ג'ומלה, דרופל ואחרים. קורס זה מתאים לילדים בכל הגילאים. יהיו הרבה תרגילים ותרגילי כתיבה. הקורס לא נועד ללמד איות ודקדוק, אבל הוא ילמד ילדים כיצד להשתמש בכלי עיצוב טקסט כמו גופנים מפוארים וסגנונות פסקה. המשתתפים יכולים גם לכתוב פוסטים משלהם בבלוג, מאמרים ותוכן אחר לפרסום באינטרנט. תלמידים יכולים להציץ כיצד עשוי להיראות מעצב האינטרנט העתידי שלהם!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.