הדפסת פנקסי צ'קים ממוחשבים

הדפסת פנקסי צ'קים ממוחשבים

ברוב המשרדים הגדולים מדפיסים את פרטי ההמחאות וכבר לא כותבים אותם באופן ידני. לשיטה זו יש יתרונות רבים ובעיקר מניעת טעויות ברישום וביצוע זיופים.

הדפסת פנקסי צ'קים ממוחשבים

פנקסי הצ'קים הממוחשבים (קראו על תהליך הדפסה של צ'קים ממוחשבים) מגיעים בקרטון ומכילים נייר שכולל בחלקו העליון מקום להדפסת מידע כמו לדוגמה שם הספק, הסכום הכללי של העסקה, כמה תשלומים, וכל המחאה ספציפית מה מספרה מתוך כלל ההמחאות לדוגמה המחאה מספר שלש מתוך עשר .

התוכנות השונות של הנהלת החשבונות מאפשרות לתת פקודת הדפסה לאחר הקלדת כל הנתונים ולאחר מכן בזה אחר זה מודפסות כל ההמחאות. תוכנת הנהלת החשבונות קולטת מידית את כל המידע והפירוט כולל מספרי ההמחאות, מופיע בכרטסת של הלקוח הרלוונטי.

עיצובם של הצ'קים 

עיצובם של הצ'קים כולל את פרטי הבנק כמו מזרחי, הבינלאומי, דיסקונט, הפועלים, לאומי וכל בנק אחר. בנוסף לכך הוא כולל את מספר הסניף ומספר חשבון הבנק. 

לפני ההדפסה נציגי הבנק מאשרים את ההדפסה, את הספרור שיהיה בהמשך לצ'קים הקודמים שהודפסו ואת הפס המגנטי. בדרך זו נוצרת המשכיות של מספרי ההמחאות בין הכמות הקודמת לכמות הנוכחית.

כל ההדפסות הללו מתבצעות בחברת Offset Color על פי תקן 501 ועל גבי ההמחאות מוסיפים הולוגרמה או הטבעה בכסף או בזהב כדי להוסיף יופי רב להמחאות, דבר שמוסיף רבות לתדמיתה של החברה. במהלך ההדפסה משתמשים רק בנייר ביטחוני שהוא מונע אפשרות לבצע זיופים וגם אינו מאפשר להדפסה לדהות לאור החומר הקיים בו, שמונע מקרני השמש לחדור פנימה וליצור שינוי בצבעיו.

בשיטה זו אפשר להזמין כל כמות רצויה ותוך פרק זמן קצר יחסית הכול מוכן ובית הדפוס מעביר את הארגזים למשרדיו של המזמין, כך שיוכל להדפיס את ההמחאות.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.