חושב לקחת שיעורי גיטרה אבל לא בטוחה אם יתאים לך? תנסה

לימוד נגינה על כלי נגינה ולמידת התווים הם שפה חדשה עבור כל אחד. רבים מעוניינים ללמוד לנגן על כלי נגינה זה או אחר אך מתלבטים כיוון שאינם יודעים אם דבר זה מתאים עבורם.

כדאי לנסות וללמוד שיעורי גיטרה 

עד שלא מנסים לא יודעים אם לימודי הנגינה מתאימים או לא ולכן מומלץ לחפש מורה לגיטרה שיגיע לביתו של התלמיד או ילמד אותו בזום. בשלב ראשון מתאמים שיעור אחד, או כמות קטנה של שיעורי גיטרה ורואים איך זה מתקדם.

השיעורים הראשונים הם טכניים יותר כדי להבין את אופן הנגינה ואם התלמיד רואה שהדבר מרתק אותו, הוא יבקש להמשיך בעוד כמה שיעורים בודדים. כשהילד מצליח לנגן בית מתוך שיר מסוים, הוא מלא בגאווה ומנגן לכל בני הבית את הקטע שלמד.

הגיבוי והשמחה מבני המשפחה וגם מהחברים מעניקים לו מוטיבציה והוא מחליט להמשיך את המפגשים עם המורה הפרטי לגיטרה וכך הוא ממשיך ללמוד ולצבור ידע רב. 

בשיעורי גיטרה יש חומר לימודי רב כמו תווים, אקורדים, טיפים לנגינה איכותית ועוד. די קשה ללמוד את כל הנושאים הללו ללא ליווי מקצועי אישי שמאפשר לתלמיד ללמוד צעד אחר צעד, להבין וגם לפעול לאחר מכן באופן הנכון.

התאמה לשיעורי גיטרה

יש גם מקרים שאין התאמה ותלמידים מחליטים לאחר כמה שיעורים ששיעורי נגינה זה לא בשבילם כיוון שקשה להם לאחוז בגיטרה, להניע את האצבעות. בנוסף לכך יש תלמידים שקשה להם להבין את התווים השונים ולכן הם אינם מצליחים לנגן כיאות.

במקרים הללו מפסיקים את שיעורי הגיטרה עם מורה פרטי ועוברים לכלי אחר שיתאים הרבה יותר או תחום אחר. למידע בנושא לימודי אנגלית אונליין

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.