איך לקדם saas באמצעות לינקדאין

לינקדאין היא פלטפורמה פופולרית מאוד עבור אנשים לתקשר אחד עם השני. זה הפך למדיה לאנשי מקצוע וללא מקצוענים כאחד למצוא לקוחות פוטנציאליים ולשתף פעולה זה עם זה. לינקדאין היא גם פלטפורמה אידיאלית עבור חברות ועסקים לקידום המוצרים או השירותים שלהם. על ידי שימוש בפלטפורמה זו הם יכולים להגיע ליותר אנשים ולקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

חלק זה ידון כיצד חברות יכולות להשתמש בלינקדאין ככלי שיווקי לתוכנות השירות שלהם (saas), בסיס הלקוחות והמודעות למותג שלהן. המדור ידון גם כיצד חברות יכולות להשתמש בפרסום בלינקדאין ככלי קידום מכירות על מנת להגביר את הכרת המותג, לשפר את שימור העובדים, להגדיל את המוניטין של החברה, למשוך לקוחות חדשים שעשויים להתעניין במוצר או בשירות שלהם וכו'.

איך ניתן לקדם באמצעות לינקדאין?

לינקדאין היא הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם. הוא נמצא בשימוש על ידי מיליוני אנשים מדי יום. הפלטפורמה היא כלי נהדר ליצירת קשרים ויצירת קשרים עם אנשים שאתה מכיר וסומכים עליהם.

לינקדאין היא רשת ענפה של אנשי קשר מקצועיים שמקלה מאוד על בעלי עסקים קטנים לשווק את המוצרים והשירותים שלהם ללקוחות פוטנציאליים. זה מקל על עסקים קטנים לקבל חשיפה מלקוחות פוטנציאליים דרך רשת המקצוענים והמומחים של לינקדאין.

לינקדאין היא כלי חשוב למשווקים. יש לו שיעור המרה גבוה יותר מפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית כל עוד זה שוק B2B Marketing. לינקדאין משמשת משווקים בכל מיני תעשיות: B2B, B2C ומגזרים ללא מטרות רווח. הם מסוגלים להשתמש בו כדי למצוא לקוחות פוטנציאליים שהם יכולים לפגוש פנים אל פנים. הם גם משתמשים בלינקדאין ככלי פרסום מכיוון שהם מסוגלים להתחבר לאנשים שיש להם תחומי עניין דומים. בנוסף, ישנן חברות רבות שמשתמשות בלינקדאין ככלי גיוס כי יש להן את היכולת לשלוח הודעות ולקבל מידע על עובדים פוטנציאליים דרך הפרופילים שלהן.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.