בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס משתמשת עסקים רבים כיום. אבל, יש כמה בעיות עיקריות עם זה. פלטפורמה שעסקים רבים מתקשים איתה. אחת הבעיות העיקריות היא שקשה מאוד להפעיל אתר אינטרנט במהירות, במיוחד בעיר גדולה. אבל, אם אתה יודע איך להשתמש בוורדפרס ואין לך בעיות אחרות, אז תרצה ללמוד עוד על הפלטפורמה הזו כדי להבין מה יכולה להיות עבודת הקידוד הבאה שלך. הדבר הראשון שאתה צריך זה כמה עורכי טקסט. 

קצת על ההיסטוריה של וורדפרס

וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח בחינם המאפשרת לכל אחד ליצור ולפרסם בלוגים, אתרי מסחר אלקטרוני, פורומים קהילתיים ועוד. וורדפרס הוא קוד פתוח CMS שפותח בתחילה על ידי פייר סורלין באמצעות PHP ו-MySQL. וורדפרס שוחררה בשנת 2003 בשם "WordPress" (משחק על המילה "בלוג"), מה שמשך את תשומת לבם של מפתחים שחיפשו CMS כדי לתמוך בצמיחת אתרי האינטרנט שלהם. כיום משתמשים בו מיליוני אתרים ברחבי העולם. ומוכר כאחד מפתרונות ה-CMS המובילים בקוד פתוח. וורדפרס פותחה במקור על ידי פייר סורלין בתור "WordPress" כדי לתמוך באתר שלו "grotli". לאחר כמה שנים סורלין עזב, ועזב את וורדפרס בחיתוליה ופול גרהרדט השתלט על הפרויקט. בתקופה זו וורדפרס צמחה במהירות ובשנת 2004 היא התקבלה ליוזמת הקוד הפתוח (OSI). מאז הפך ה-OSI לאחד מגופי התקנים העצמאיים הגדולים ביותר לטכנולוגיית תוכנת קוד פתוח.

איך בונים אתר במערכת וורדפרס?

עלינו להבין שוורדפרס היא פלטפורמה גמישה מאוד וניתן להשתמש בה ליצירת כל סוג של אתר אינטרנט. זו הסיבה שאנחנו צריכים את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור אתרי האינטרנט שלנו. שיכולים להתחרות בפלטפורמות הטובות ביותר שקיימות. וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר. מיליוני אתרים השתמשו בו כדי לבנות את הנוכחות המקוונת שלהם. . זה קל להתקנה ולהגדיר. הבעיה היחידה היא המוזרות של רבים מה… המשך לקרוא "תוסף WPML לוורדפרס".

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.