שמאי מקרקעין בתל אביב – דברים שהוא צריך לדעת

דעו לכם כי שמאי מקרקעין בתל אביב יהיה חייב להתייחס למספר היבטים חשובים אשר יוכלו להשפיע במידה ניכרת על הערכת השווי שהוא צפוי לבצע. החל מתכניות שימור וכלה בצפי לפיתוח ונוכחות של קו רכבת קלה, כל אלה פרמטרים משמעותיים שחייב לקחת בחשבון.

ידע על תכניות השימור מצד שמאי מקרקעין בתל אביב

כל שמאי מקרקעין בתל אביב צריך להכיר היטב את כל תכניות השימור בעיר וזאת כדי שהוא יהיה מסוגל להביא זאת בחשבון בעת שהוא מבצע את הערכת השווי. הרי עיריית תל אביב החליטה על הגבלות בנייה שונות בבניינים אשר נועדו לשימור, וזהו היבט מרכזי שצריך לקחת בחשבון בעת שמבצעים הערכת שווי בעיר הזו.

ההשפעה הצפויה של הקו האדום של הרכבת הקלה

פרמטר נוסף שיהיה חשוב להתייחס אליו מצדו של שמאי מקרקעין בתל אביב זה הימצאות של הנכס בקרבה לקו של הרכבת הקלה. הערכת השווי של הקרקע צריכה להתייחס לקרבה לקו מכיוון שהדבר ישפיע על רמת הנגישות של הנכס לכל אזורי העיר וזהו דבר שצפוי להשקיע באופן חיובי על ערך הקרקע.

הצפי לפיתוח עירוני באזור

דבר נוסף שנרצה להזכיר ויהיה חשוב להתייחס אליו מצד שמאי מקרקעין בתל אביב זה נושא הצפי לפיתוח עירוני באזור בו נמצאת הקרקע. כך למשל, באזורים נרחבים בדרום תל אביב ישנו צפי משמעותי לפיתוח נרחב שכולל בתוכו מספר עצום של פרויקטים לפינוי ובינוי, אשר רוקמים גידים כבר בימים אלו. לפיכך אלו הם נקודות שחייבים להתייחס אליהם וזאת אם ישנו רצון לבצע הערכת שווי מדויקת ומקצועית ככל האפשר. כל אחד מכם צריך להבין זאת היטב כאשר אתם מסתכלים על הנושא.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.