מה הקשר בין מיתוג לכרטיס ביקור דיגיטלי?

בשנים האחרונות, בזכות האינטרנט ובכלל בזכות השימוש באמצעים טכנולוגיים, דיגיטליים, יש לנו אפשרות להציג ולפרסם את העסק שלנו, וכן את המוצרים והשירותים שלו בדרכים שונות. אנחנו כבר לא חייבים להשתמש רק במוצרי דפוס לשם כך, ואנחנו גם לא מוגבלים מבחינת שטח או מבחינת קהל יעד. יש לנו אפשרות להגיע אל קהלים רבים ומגוונים, הכל באמצעות שימוש באמצעים דיגיטליים שונים.

למשל, אנחנו יכולים לייצר כרטיס ביקור דיגיטלי. כרטיס זה יאפשר לנו למסור את הפרטים של בית העסק או שלנו באופן אישי, לכל מי שמעוניין, בצורה פשוטה ונוחה, בין אם זה דרך המייל ובין אם זה בדרכים אחרות. אנחנו יכולים להציג את הכרטיס כחלק מהחתימה שלנו במייל האישי או במייל של בית העסק, וכן אנחנו יכולים להשתמש בכרטיס ברשתות חברתיות, פורומים, ועוד.

לשם יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי, אנחנו צריכים למתג את עצמנו לפני כן. כלומר, אנחנו צריכים לדעת איך להציג את עצמנו, בין אם זה מבחינת לוגו ובין אם מבחינות אחרות.

איך זה קשור אחד לשני?

כרטיס ביקור דיגיטלי כולל בתוכו פרטי התקשרות וכן כולל בתוכו לוגו ואלמנטים אחרים. אם אנחנו רוצים להציג את עצמנו בפני קהל יעד כזה או אחר בצורה נכונה וטובה, אזי שעלינו להשתמש באלמנטים כמו למשל, לוגו, סלוגן, ובאלמנטים אחרים שקשורים למיתוג שלנו. עלינו לדעת איך ברצוננו להציג את בית העסק בפני כל מי שייחשף לכרטיס שלנו.

חשוב להבהיר, כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להשתנות כמובן, כפי שמיתוג עסק או לוגו לעסק יכול להשתנות. יחד עם זאת, יהיה נכון לעשות את זה לעיתים רחוקות, על מנת שנוכל להציג מראה יציב לאורך זמן ולא לשנות את הדרך בה אנחנו מציגים את עצמנו לעיתים תכופות

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.