מה היו מקורות ההשראה של פארק בבלי

מקורות ההשראה לפארק בבלי מתחילים בניו יורק. שם גל נאור בילתה כמה שנים טובות בניסיון להבין מה יש בניו יורק שהופך את העיר הזו אטרקטיבית כל כך. בין היתר, מדובר על סגנון מגורים ייחודי שמחבר את החדש ומביא את הקידמה אל תוך הפרטים הקטנים שמרכיבים את היום יום. הריהוט המינימליסטי אבל מדויק, הספות הנוחות שמשאירות בכל זאת קווים סימטריים ומדויקים, ההקפדה על סדר וניקיון בעין, כל אלו הופכים את האדריכלות הניו יורקית למה שמשדר קידמה, תיחכום, ראיה קדימה.

מקורות ההשראה עבור פרויקט פארק בבלי היו בדיוק כאלו. אמנם אנחנו חיים באמצע מדינת ישראל, לא מדינה שמפורסמת בזכות אלגנטיות דווקא, אבל דווקא בעיר שמסמלת יותר מכל את אומת ההייטק המתגבשת מדובר על המקום בו נכון לכם לחיות.

אין כמו לגור במקום שמסמל את החדש

רוב הבניה התל אביבית והישראלית בכלל, מאופיינת בבניה ישנה באופן יחסי. לכך יש הרבה מאוד סיבות שלא נלאה אתכם בהן עכשיו. אבל ככל הנראה מה שהופך את פארק בבלי לכזה פרויקט ייחודי ומרגש זה הניסיון להפוך את הבניין למי שנותן תחושה כאילו לא גרים בתל אביב, אלא בגורד שחקים מפתה ומסעיר בעיר זרה.

איכות חיים מושלמת לצד כל מה שצריך לחיים נוחים

מתחם פארק בבלי בנוי כך שיהיה נעים לגור בו. זה מתחיל בבחירה המושכלת לאפשר הליכה רגלים, רכיבה על אופניים וריצה בתוך המתחם, לרווחת הכלל. הקו המנחה הזה ממשיך עם הבריכה האולימפית, הסאונה, חדר הספא המפנק ועוד. המטרה היא לאפשר חיים שהם מקסימום הנאה ומינימום עבודה. כשהכל פשוט נמצא אצלכם בבית.

אז אם אתם מחפשים לגור בניו יורק ולהישאר בארץ, זה המקום עבורכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.