איזה סוגים של מדפסות תלת מימד קיימות?

מדפסות תלת מימד עוד מעט יהיו מוצר שנמצא ממש בכל בית. אנחנו מדברים על מה שנשמע ממש כמו מדע בדיוני, אבל זו טכנולוגיה שנמצאת כאן ובקרוב תהיה מה שכולנו נעזרים בו. מדפסת תלת מימד היא מדפסת שמאפשרת לנו ליצור חלקים, להדפיס כלים, ליצור כמו יש מאין, כאילו היה לנו מפעל קטן בבית.

מדפסות תלת מימד אולי נשמעות כאמור, כמו מדע בדיוני, אבל על מנת שהן יעבדו כמו שצריך אנחנו צריכים לקחת הרבה מאוד דברים בחשבון. דרך הסבר מקיף על סוגי המדפסות השונים נצליח להסביר מה האתגרים של מי שצריכים להתמודד עם ההפעלה של מדפסת תלת מימד חדשה. 

מדפסת תלת מימד DIY

הסוג הזול יותר באופן יחסי של המדפסות. מדובר במערכת פתוחה שמאפשרת לנו ליצור כלים מחומרים קשיחים במידה סטנדרטית. באופן יחסי מדפסת מהסוג הזה, שנראית כמו משטח פתוח עליו מותקנת המערכת, היא מדפסת פשוטה שנועדה לתת לנו מענה מיידי בייחוד עבור אלו שיש להם חוש טכני מפותח ויכולים להפעיל את המכונה ולהוציא ממנה תוצאות טובות. האתגר של המערכת הוא בכך שהיא דורשת הבנה יותר מעמיקה כדי להגיע לתוצאות מסוימות. מה שיכול להתאים למי שיש להם חוש טכני ובכלל לא רואים בכך בעיה, אבל מי שלא ניחן בחושים מפותחים בתחום, יש לנו פתרון עבורו. 

מדפסת תלת מימד מבנה סגור

לעיתים, כדי ליצור כל מיני אביזרים ברמה גבוהה, אנחנו צריכים לאפות אותם בטמפרטורות גבוהות. זה בדיוק מה שתא סגור מאפשר לנו. לא רק זה, אלא שמדובר על מערכת פשוטה יותר, כמו למשל במדפסות Dimentech, כזו שקל יותר להפעיל אותה. 

אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה המוצר המתאים עבורכם, צרו איתנו קשר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.