פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר. יש לו את בסיס המשתמשים הגדול ביותר והוא מנוע החיפוש המשמש ביותר עבור אנשים.

המטרה העיקרית לאחר בניית חנות וירטואליות הינו הטמעת הקישור שלה ברשתות החברתיות כגון: פייסבוק. מטרת הפרסום בפייסבוק היא למקד את המשתמשים שמתעניינים במותג או במוצר שלכם על ידי הצגתה, במילים נוספות להציג להם מה שהם רוצים לראות.

על ידי שימוש בפרסומות בפייסבוק, מפרסמים יכולים למקד את התוכן לאנשים שמתעניינים במוצר או בשירות שלך.

כדי לעשות זאת, צריך לדעת מי מחפש מה ובאיזו תדירות. אתה יכול להשיג זאת על ידי הגדרת המודעות שלך בהתאם למאפיינים של שוק ספציפי – בין אם מדובר בקבוצת אינטרסים בעיר ספציפית, או מישהו שמתגורר בה.

תעשיית הפרסום של פייסבוק

זה די מעניין לראות איך תעשיית הפרסום משתנה. מספר הפרסומות המקוונות גדל באופן אקספוננציאלי, אך לא כולן טובות. הם נוטים להיות ממוקדים לאנשים הלא נכונים ולא ממש פונים לקהל היעד שלהם. חלק מהפרסומות פשוט מבלבלות מדי והן לא אומרות לנו כלום על המותג או המוצר שראינו בה.

השלב הבא של הפרסום בפייסבוק הוא להפוך אותו לרלוונטי, מרתק ומהנה יותר עבור המשתמשים שלו על ידי הוספת מגע אנושי.

טיפים לפרסום בפייסבוק

שנה את מיקוד דף הפייסבוק שאליו ברצונך למקד זהו צריך להיות הדף המבקר ביותר. הדרך הטובה ביותר לקבוע זאת היא להסתכל על 10 המובילים או דפים עם תוכן משותף, ולאחר מכן לספור את מספר המבקרים הייחודיים בדפים אלו מדי חודש.

ניתן לעשות זאת על ידי הצגת תכונות כגון: פילוח קהלים למשתמשים יש תחומי עניין, לייקים ורגשות שונים ופילוח הקהל הנכון הוא המפתח להצלחת פרסום בפייסבוק. במילים פשוטות, ניתן למקד את מודעות הפייסבוק שלך לקבוצה ספציפית של משתמשים או לקבוצות משתמשים שחולקות תחומי עניין משותפים, כגון מועדונים חברתיים או מעגלי מוזיקה. קידום קהל היעד חיוני להחזר על ההשקעה הגבוה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.