ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי הוא תהליך שבו שני אנשים עובדים יחד כדי להבין את הקשר ביניהם ולשפר אותו. ייעוץ זוגי אינו מיועד רק לזוגות נשואים שיש להם בעיות בחיי הנישואים.

ייעוץ זוגי יכול לשמש גם לזוגות שרק יוצאים עוד לפני החתונה אבל רוצים לחזק את הקשר שלהם ולקיים מערכת יחסים בריאה.

המטרה של הייעוץ הזוגי היא לעזור לבני הזוג לזהות את החוזקות והחולשות של מערכת היחסים שלהם, כמו גם כיצד הם יכולים לחזק אותה.

איך ולמה כדאי ללכת לייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי הוא דרך יעילה לעזור לזוגות לעבוד על מערכת היחסים שלהם ולשפר את התקשורת. זה יכול להיעשות באופן אישי או באינטרנט, אבל חשוב לבני הזוג להבין טוב את התהליך לפני שהם מתחילים.

הצעד הראשון בייעוץ זוגי הוא יצירת אמון בין בני הזוג ליועץ. זה יכול להיעשות על ידי דיון פתוח על מה שקורה במערכת היחסים שלהם. השלב הבא הוא לנהל שיחה על מה שהם רוצים מפגישת הייעוץ, שתעזור להם להחליט כמה זמן הם מוכנים להשקיע בזה.

השלב השלישי של ייעוץ זוגי הוא לדון באיך הם מרגישים אחד כלפי השני, מה שיעזור להם להבין אחד את השני טוב יותר. השלב הרביעי של ייעוץ זוגי הוא כשהם מתחילים לדון במה שקורה במערכת היחסים שלהם, מה שיעזור להם לזהות דפוסים או בעיות כלשהן.

איפה למצוא יועץ זוגי מומלץ?

אם החלטתם שאתם רוצים ללכת לייעוץ זוגי ראשית חשוב לנו להגיד שאתם עושים מהלך חשוב וטוב מאוד. כדי למצוא את היועץ/ת הזוגי הטובים והמומלצים ביותר הוא באמת לחפש המלצות מפי אנשים שעברו ייעוץ זוגי ויכולים להעיד על טיב המטפל/ת. צרו קשר עם נעמה רגב ולא תתחרטו.

הדרך הטובה ביותר למצוא את אותן המלצות היא באמצעות חיפוש ברשתות החברתיות או במנועי החיפוש המוכרים.

שיהיה לכם בהצלחה!

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.