עלויות פיתוח אפליקציה

אז עברתם משלב הרעיון הקטן ואתם בדרך לאפליקציה גדולה? מזל טוב. אנחנו כאן כדי להכווין אתכם לשלב הבא: שלב העלויות. למי מכם שלא יודע, זהו השלב המעניין ביותר והוא מורכב מאינספור פרמטרים. אנחנו יודעים שזהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר כדי לקבל החלטה האם וכיצד לפתח את האפליקציה שלכם ואיך ניתן לעשות זאת באופן המיטבי. עלויות, בסופו של דבר, הן שיקול חשוב שיש לקחת בבנייתה של אפליקציה והן מורכבות מטווח רחב של פרמטרים שאת כולם קובע הממשק שלכם, אופי האפליקציה, חווית המשתמש הנדרשת ועוד.

הפרמטרים המשפיעים

כמו שאתם ודאי מבינים שלבי פיתוח אפליקציה דורשים צוות שעובד סביב השעון כדי להוציא את המוצר שלכם לפועל, וככל שאנחנו זקוקים לאנשי צוות רבים יותר העלויות מתייקרות. ולכן חשוב לדעת: האם אתם מחפשים אפליקציה ‘מורכבת’ או ‘פשוטה’? האם היא משתמשת במידע בזמן אמת אצל המשתמש שלכם או מסוגלת לעבוד ללא אינטרנט? האם אתם מעוניינים בפיצ’רים מיוחדים כגון צ’אט? צ’אט בין משתתפים או צ’אט בוט? כל אלה ועוד, קובעים את מחיר האפליקציה שלכם.

פרמטרים נוספים: אנדרואיד או IOS?

האם המשתמשים שלכם הם בעלי אייפון או בעלי מערכת הפעלה של אנדרואיד? האם הם גם וגם? האם אתם מחפשים אפליקציה אינטרנטית או אפליקציה למכשירים ניידים?

אופי האפליקציה וטיימינג 

האם מדובר באתר היכרויות, בחנות אינטרנטית או באתר חדשות? האם האתר שלכם מתעדכן על בסיס יומיומי או שהוא לא מבוסס מידע עכשווי? לכמה שינויים הוא זקוק? האם אתם בלחץ של זמן ורוצים ‘ללדת’ מהר את הבייבי- אפליקציה החדשה שלכם? פיתוח מהיר מייקר את העלות במידת מה.

אפיון חווית משתמש

לאחר שבנינו את שלד השירותים של האפליקציה אנחנו עוברים לשלב הכיפי ביותר והוא עיצוב חווית המשתמש. בתהליך זה אנחנו ‘נכנסים לראשו של המשתמש’, רואים את האפליקציה דרך עיניו באופן מטאפורי ועושים הכל כדי שיהיה לנו נוח, נעים ומזמין. תהליך זה מבוצע על ידי אנשי מקצוע בתחום UX/UI וגם הוא מתווסף לפרמטר העלויות אותן הזכרנו לעיל. כמו שאתם בטח מבינים, אפליקציה היא הרבה יותר משלד שמספק שירותים- עליה להיות ויזואלית ונוחה למשתמש על מנת שתוכל להנות מחיי מדף ארוכים בשוק רווי באפליקציות.

אז מה העלויות?

מחירה של פיתוח אפליקציה נע בין 40,000 ש”ח ל140,000 ש”ח. זהו טווח רחב מאוד שיכול ללמד אתכם שכמו בכל מוצר- אתם יכולים למצוא את המערכת המורכבת יותר ותוכלו גם למצוא את זו הפשוטה יותר, שתציע לכם מחירים נוחים יותר. בכל מקרה, אפשר למצוא יחד איתכם את התקציב הנוח לכם בהתאם לממשק אותו אנו מבקשים.

>למידע נוסף וייעוץ מקצועי בקרו באתר לבל אפ https://level-app.co.il/

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.