מערכת CRM

על מערכת CRM ולידים לעסק שלך

מערכת CRM יכולה לעשות הרבה יותר מאשר לעזור להתנהלות השוטפת של העסק שלך, מול הלקוחות. מערכת כזאת במיטבה יכולה לשפר גם את טיפול וניהול הלידים, לתרום לרווחיות ואפילו תוך חיסכון בעלויות. 

קליטת לידים מכל המקורות האפשריים 

מערכת CRM שבנויה מתוך אוריינטציה שיווקית וטכנולוגית מסוגלת לקלוט את הלידים שהעסק שלך מקבל, מכל המקורות האפשריים. במקום להתמודד עם רישום הלידים בצורה ידנית או באקסל, במקום לנתח בנפרד את הפניות מכל המקורות השונים, הכל מוצג לפניכם בצורה מסודרת ומוכנה לעבודה מיידית. לידים שמגיעים מהאתר, מהפייסבוק, מעמודי נחיתה, דרך שיווק שותפים או בכל דרך אפשרית אחרת יוצגו לפניכם בצורה מאורגנת וללא שום מאמץ מצדכם. 

תחילת טיפול אוטומטית 

מערכת CRM לא רק קולטת את כל הלידים לעסק שלך, אלא גם מתחילה את הטיפול בהם באופן אוטומטי. לדוגמא, מחיקת לידים כפולים, שהגיעו ממקורות שונים. או מחיקת לידים שחסר בהם מידע מהותי. ברגע שהכל ממוין ומסודר, אפשר להתחיל לחזור לפניות תוך חיסכון במשאבים וללא אובדן זמן יקר. 

הפניית זרקור ברגעי אמת 

מערכת זו יכולה לאפשר לכם להגיב ללידים בצורה מאוד מהירה, על ידי הפניית זרקור ברגעי אמת. לדוגמא, אם אתה איש מקצוע שנמצא כל היום בין לקוחות ובנסיעות, אפשר לקבל לידים חדשים ו"חמים" לא רק למערכת אלא גם בהודעה. כלומר, המערכת יודעת לשלוח התראה בהודעה על ליד שנכנס. מיד מוצגים לפניכם פרטי הפניה ואפשר לחזור מידית לפונה, לצורך קידום העסקה, שליחת הצעת מחיר וכדומה. 

תיעוד טיפול בלידים בזמן אמת

מערכת CRM מאפשרת לתעד את כל הטיפול בלידים של העסק שלך, בזמן אמת. נניח שיש לכם צוות של אנשי מכירות או טלפנים. הצוות לא צריך לחשוש מפניות כפולות ללקוחות. כל מי שמטפל בליד מתעד את הטיפול. אין צורך שמישהו יבצע בעצמו את חלוקת העבודה והמערכת מסייעת גם בכך, בצורה אלגנטית ומועילה. 

סטטיסטיקת לידים ויתרונותיה  

אם חשבתם שבכך סיימנו, צריך להוסיף עוד פרט חשוב ביותר. מערכת CRM לעסקים יודעת להפיק את כל הסטטיסטיקה שצריך, בכדי לשפר את הטיפול ההמשכי בלידים של העסק שלך. אפשר לבדוק כמה לידים מגיעים מכל מילת חיפוש. אפשר להשוות בין כמות הלידים שמגיעים ממקורות שונים. אפשר אפילו לנתח עלויות בין השקעה בפרסום בערוץ מסוים לבין תפוקת הלידים. לסיכום, המערכת ידידותית למשתמש, חוסכת כסף וזמן ומשפרת את הטיפול בלידים, לכל אורך הדרך. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.